X O X Oyna

Herkesin rahatlıkla oynayabileceği zeka oyunu XOX artık indirkaydol’dan erişebileceksiniz. Eskiden defterde yada tahtada oynadığımız bu zeka oyununu direk web sitemden oynayabileceksiniz. Sanal zekaya karşı oynadığınız oyunda dikkatli oynarsanız hiç yenilmezsiniz.

Sponsor Reklam

XOX Nasıl Oynanır? İki kişinin çapraz, dikey yada yatay olarak 3 tane XXX yada 3 tane OOO yapmaya çalışmasını hedef alan oyun en temel zeka oyunlarından birisidir. Hamle sırasına göre X yada O ile oynarsınız. Buradaki oyunda bilgisayara karşı oynuyorsunuz ve bilgisayar oldukça başarılı. Yalnız hata yapmaya çok müsait, bu hatalarını değerlendirerek yenebilirsiniz.

Oyunu isterseniz aynı bilgisayarda 2 kişi de oynayabilirsiniz. Yani bir arkadaşınızla oyunu birlikte kağıt kalem harcamadan oynama şansınız da var. Ayrıca oyunda 3 – 5 – 10 yapan kazansın seçeneklerini de işaratleyebilirsiniz. Yani 3 yapan kazansın yada 10 yapan kazansın diyebilirsiniz.

Sponsor Reklam

XOX oyunun da hiç yenilmemek istiyorsanız vereceğim taktikleri uygulayabilirsiniz.

1- Oyuna siz başlıyorsanız aşağıdaki gibi köşelerden başlayarak oynayabilirsiniz.

XOX Devamlı Galibiyet

 

XOX Hiç Yenilmeme

2- Oyuna rakibiniz başlıyor ise yukarıdaki hataları yapmamak için rakibinizin koyduğu yere çapraz – dikey yada yatay 3 yapmasını engelleyecek bir yere koymalısınız. Genellikle ortaya sonra da bir köşeye koymak en etkili savunmadır. Unutmayın doğru oynarsanız hiçbir zaman rakibiniz sizden puan alamaz. Ve ilk hatasında siz puan alırsınız.

XOX Oyunu Oyna

Bu zevkli zeka oyununu büyük küçük herkes oynayabilir, siz de bu zeka oyunuyla ilgili sorularınızı ve başarılarınızı yorum kısmından benimle paylaşabilirsiniz. Bakalım zekanızı ne kadar iyi kullabiliyorsunuzç

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

MOTO X3M Spooky Land Oyna

Daha önceden sizlere 3 oyununu tanıttığımız Mad Puffers şirketinin Cadılar Bayramına özel çıkarttığı bu oyunu …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.