Atlantisin Yükselişi Oyna

Zeka ve bulmaca oyunlarını sevenler için indirkaydol sitesi olarak sizlere en güzel oyunları tanıtmaya devam ediyorum. Bu oyunumuz oldukça eski olmasına, birçok siteden kaldırılmasına rağmen oyunun hastalarına erişim imkanı sunuyor ve oyunu direk buradan oynama imkanını sizlere sunuyorum. Atlantisin Yükselişi (The Rise of Atlantis) flash tabanında yapılmış ama oldukça zevkli bir oyundur.

Sponsor Reklam

Atlantisin Yükselişi Nasıl Oynanır? En az 3 farklı nesneye birleştirerek oynanan oyunda harita parçaları ve bonusları toplayarak, zaman bitmeden seviyeyi geçme çalışıyoruz. Oyunun en güzel tarafı basit olmaması ve yüksek puan almak için çok akıllıca oynamayı gerektirmesidir. Oyunda seviyeleri geçmek için harita parçalarını toplamanız gerekmektedir. Harita parçalarını toplamak için ise oyunda yer alan herhangi bir “tabana” ulaşması yeterlidir. Ayrıca oyun içinde yer alan 4 farklı bonusu da aynı şekilde tabana ulaşarak toplayabilirsiniz. Bu nedenle haritalardan önce bonusları en aşağıya yani tabana ulaştırın.

Oyun Flash tabanlı olduğu için Chrome’da flash player etkinleştirme uyarısına izin vermeli ve Internet Explorer’da ise “tüm içeriği göster”tıklamalalısınız. Aksi takdirde oyun başlamayacaktır.

Sponsor Reklam

Oyunda toplanabilen 4 farklı bonus vardır. Bomba belirli bir bölgeyi patlatır, Yıldırım bir nesneye tıklandığında aynı nesnelerin hepsini yok eder, Kum Saati ise zaman ekler ve ilk sırada yer alan mavi ve kırmızı renkli top ise haritada birbirinden uzak iki nesnenin yerini değiştirmenize izin verir. Ayrıca oyunda “combo” yaptıkça biriken “rastgele” bonusu vardır. %100 olduğunda tıklayarak aktif edebilir ve haritadaki rastgele yerlerdeki nesneleri patlatabilirsiniz.

Rise of Atlantis Oyna

Oyunla ilgili sorularınızı ve geldiğiniz seviyeyi aşağıda bulunan yorum kısımlarından benimle paylaşabilirsiniz.

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.