Zombi Savunması Oyna

Zombilerin istila ettiği bir dünyayı silahınla korumak istiyorsan bu zorlu oyunu oynayabilirsin. Orijinal ismi Zombie Defence olan oyunda silahınla ve kurduğun barikat ile akın akın gelen zombileri durdurmaya çalışacaksın.

Sponsor Reklam

Zombi Savunması Nasıl Oynanır? Oyun sadece fare ve ok tuşları ile oynanmaktadır. Ateş etmek için sol fare tuşunu, aşağı ve yukarı hareket etmek için ise ok tuşlarını kullanmalısın. Bir barikatın arkasında sadece bir tabanca ile gelen zombileri barikata ulaşmadan vurmalısın. Barikata ulaşan zombileri kum çuvalları sadece birkaç saniye oyalayabilir, bu yüzden hem hızlı hareket etmeli hem de hızlı ateş etmelisin.

Sponsor Reklam

Zombie Defence taktikleri: Zombi Savunmasında hızlı bir şekilde ilerlemek istiyorsan sürekli oynayarak daha çok zombi öldürmelisin. Öldürdüğün her yaşayan ölü sana altın kazandırır. Daha sonra bu altınlarla daha güçlü silahlar alarak zombileri çok daha hızlı bir şekilde öldürebilirsin. Oyunun mantığı oldukça kolay gözükse de hız ve dikkat oldukça önemli. Unutmayın ilk seviyelerde 3-4 tabanca kurşunuyla ölen yaşayan ölüler ileride oldukça dayanıklı hale gelmekte ve tabanca ile çok zor ölmektedir. O yüzden tüm amacınızın en kısa sürede para biriktirerek daha güçlü bir silah almaktır.

indirkaydol sitesi sahibi olarak sizlere direk sitemizden oyun oynamanızı sağlayacak “htlm5” oyunları tanıtmaya devam ediyorum. Sizlerin özel oyun istekleriniz olursa aşağıda kalan yorum kısmından bana iletebilirsiniz. Ayrıca oyunla ilgili sorularınızı ve yaptığınız başarıları, geçtiğiniz seviyeleri de paylaşabilirsiniz.

Zombi Savunması Oyna
Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

X O X Oyna

Herkesin rahatlıkla oynayabileceği zeka oyunu XOX artık indirkaydol’dan erişebileceksiniz. Eskiden defterde yada tahtada oynadığımız bu …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.