Pistol & Cowboy Hileli Oyna

İndirkaydol sitesi olarak sizlere yenilikler sunmaya devam ediyoruz. Artık sevilen tarayıcı oyunlarını direk sitemizden de oynayabileceksiniz. Oyunları sizlere sunarken hem nasıl oynayacağınızı hem de oyunun varsa hilelerini de size sunacağız. İlk tanıtacağımız oyun çok sevilen Pistol & Cowboy diğer adıyla GUNBLOOD adındaki düello oyunudur. Oldukça basit ama bir o kadar zevkli bu oyunun hilelerini de bulabilirsiniz.

Sponsor Reklam

Pistol & Cowboy nasıl oynanır? Oyunda bir kovboysunuz ve düello yapıyorsunuz. Karşınıza gelen rakibe geri sayım biter bitmez ateş etmelisiniz. Tabi burada en önemli olan “hızlı” olarak rakibinizden önce ateş etmenizdir. Toplam da 9 düello ve arada gelen şişe vurmaca gibi bonuslar vardır.

Pistol & Cowboy Tuşları: Oyunda klavyede herhangi bir tuş kullanılmaz. Sadece fareniz ile oynayabilirsiniz. Fareniz sol tarafta sizin kahramanınıza ait tarafta bulunan mermilerin üzerinde olmalıdır, geri sayım biter bitmez ( 3 – 2 – 1) hemen farenizi rakibe doğrultup sol tık yapın. Eğer geri sayım bitmeden farenizi mermilerin üzerinden kaldırırsanız geri sayım tekrar başlar. Tam bir hız düellosu.

Sponsor Reklam

Oyun Flash olduğu için Chrome’da flash player etkinleştirme uyarısına izin vermeli, Internet Explorer’da ise “tüm içeriği göster”tıklamalısınız.

 

Pistol & Cowboy Hileleri: Hileleri kullanmak için oyun başlarken “Cheat” kutucuğuna yazmalı ve Cheat butonuna tıklamalasınız. Aşağıdaki hilelerin hepsini tek tek yazarak kullanabilirsiniz.

  1. Hile: FASTFIRE – hızlı ateş etmeyi sağlar
  2. Hile: POINTER – silahınıza lazerli nişangah takar
  3. Hile: NOHIT – düşman sizi vuramaz
  4. Hile: MOREAMMO – 6 olan mermi hakkınız 12 olur
  5. Hile: LEVEL5 – istediğiniz seviyeyi LEVEL9 vb. yazarak direk oynayabilirsiniz.
Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.