Ortadoğu İmparatorluğu 2027 İndir – Oyna

Strateji oyunlarını sevenler için çok fazla seçenek bulunmuyor. Bugün sizlere tanıtacağımız oyun strateji anlamında oldukça gelişmiş bir oyun. Siyaset, ekonomi ve savaş ile ilgili oldukça gelişmiş seçenekler sunan oyunda tüm becerilerinizi gösterebilirsiniz. Oyunun güzel yanlarından birisi ise hem bilgisayardan hem de mobil olarak oynanmaktadır.

Sponsor Reklam

Ortadoğu İmparatorluğu 2027 nasıl oynanır? Ortadoğu’da geçen oyunda bir ülke seçerek oyuna başlıyoruz (tabi biz Türkiye’yi seçiyoruz) daha sonra diğer ülkelerle ticari ve siyasi ilişkiler kuruyoruz. Tabi sadece Ortadoğu ülkeleri ile değil tüm dünya ile ilişki kuruluyor. Ama savaşlar şuan sadece Ortadoğu’da yapılıyor. Oyunda buna dikkat ederek hareket etmeniz gerekli. Tabi dünya güçleri Rusya, Çin, ABD ve AB ile ilişkileri iyi tuttukça daha çok silah alabilir, ekonomik olarak daha güçlü olabilirsiniz.

Oyunun eksi yönü şuan sadece Ortadoğu ülkeleri arasında savaşların gerçekleşmesidir. Siz ilk olarak Türkiye’yi seçtiğiniz için kolay lokma Suriye ile savaşa başlamanız daha kolay olacaktır. Daha sonra diğer ülkelere saldırmanız daha iyi olacaktır. Osmanlı günlerindeki gibi bir imparatorluk kurmak için stratejinizi iyi oluşturmanız gerekli. Özellikle süper güçlerle ilişkileri iyi tutmanız ekonomik ve askeri gücünüzü arttıracaktır. Askeri istihbarat da ayrıca savaşacağınız ülkelerin bilgilerini görmek açısından önemlidir.

Sponsor Reklam

Oyunun şuan için iOS sürümü yok. Aşağıdaki Ortadoğu İmparatorluğu 2027 İndir butonu android içindir. Oyunu bilgisayardan oynamak için ise Ortadoğu İmparatorluğu 2027 PC Oyna butonuna basmanız gereklidir. Kayıt olmak için ise Facebook yada e-posta seçeneğini kullanabilirsiniz.

Ortadoğu İmparatorluğu 2027 İndir Ortadoğu İmparatorluğu 2027 PC Oyna

Oyunla ilgili sorularınızı ve görüşlerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından benimle paylaşabilirsiniz.

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

RAID: Shadow Legends İndir – Kaydol

MMORPG denilen devasa online role yapma oyunlarını seviyorsanız, RAID Shadow Legends oyununu denemenizi öneririm. Yüzlerce …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.