Fiesta İndir – Kaydol

Özellikle Kuzey Amerika’da çok fazla oyuncusu olan oyun, yavaş yavaş tüm dünyaya yayılmaya başlamıştır. Ülkemizde pek bilinmeyen bu oyunu ilk öğrenenlerden olmak istiyosanız yazımızı dikkatlice okuyun. Fiesta MMORPG dediğimiz tarzda bir oyundur. Çevrimiçi olarak yani internet üzerinden oynanan oyunun en dikkat çekici özelliği grafikleridir. Farklı karakter çizimlerinin yanı sıra, karakterlerin silahları ve zırhları gibi sonradan eklenen eşyalarda benzersiz bir güzellik sunmaktadır.

Sponsor Reklam

Oyun birçok RPG oyununda olduğu gibi ilk olarak karakter sınıfı seçmekle başlıyor. Burada kendi oyun yapınıza ve sevdiğiniz karakter tipine göre bir seçim yapabilirsiniz. Fiesta oyununda seçebileceğiniz 5 farklı karakter mevcuttur. Bu karakterlerden kısaca bahsetmek gerekirse. Archer – Bow yada Crosbow kullanan, uzak mesafeli atışlar yapabilen ve doğanın gücünü kullanan karakter sınıfıdır. Clerics – Partilerin vazgeçilmez sınıflarından olmalarını sağlayan büyüleri vardır. Ayrıca “iyileştirme” yapan tek sınıftır. Fighter – İki elli silahları yada tek el silah ve diğer el kalkan kullanma gibi yetenekleri vardır. Fiziksel defansı, canı ve fiziksel saldırı gücü yüksektir. Mage – Sihirli savunması yüksek olan sınıftır. Ayrıca birden fazla düşmana aynı anda saldırmada uzmandır. Trickester – Ad olarak pek bilinmeyen, duyulmamış olan bu sınıf RPG’lerde Thief olarak karşımıza çıkan sınıflardandır. Hızlı bir şekilde düşmanı öldürme ve zehirleme yetenekleri vardır. Oyunu aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz. Gamigo firmasına ait oyun 1.9 GB’dır.

Fiesta İndir

Fiesta’da karakter sınıfını belirledikten sonra ilerleyen seviyelerde uzmanlıklar alınmaktadır. Uzmanlıkların alındığı seviyeler 20, 60 ve 100. seviyelerdir. Oyun başlangıcında bulunan  yardım görevleri size oyunu nasıl oynamanız gerektiğini anlatır. Oyunun daha başlarındayken bir ata sahip olursunuz ve yol alırken zamandan tasarruf edersiniz. Atın nasıl alınacağı gibi bilgiler oyun başlangıcında size sunulmaktadır.

Sponsor Reklam

RPG oyunlarında vazgeçilmez olan birlik, Silah Geliştirme, ek görevler (oyunda krallık görevleri) vb. birçok şeye Fiesta’da da rastlarsınız. Diğer oyunlarda pek görülmeyen evlilik, şans evi vb. etklinliklerde oyun içinde yer almaktadır. Ayrıca oyunda kard koleksiyonu, Helga canavarı vb. ilginç ve görülmemiş etkinliklerde sizi beklemektedir. Fiesta oynamak için ilk yapmanız gereken Fiesta Kaydol butonuna tıklayarak kayıt yapmak ve ardından yukarda bulunan Fieasta İndir yazısına tıklayarak oyunu indirmektir. Kısa bir kayıt ve indirme işleminden sonra sizde bu farklı grafiklere sahip eğlenceli oyunu ilk oynayanlardan olabilirsiniz.

Fiesta Kaydol

Oyunun nasıl oynandığına dair bilgi almak için.

Fiesta oyununa nasıl başlayacağınızı anlatır.

Oyunun resmi tanıtım videosudur.

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

The Third Age Kaydol – Oyna

Gerçek zamanlı strateji oyunlarını sevenler için R2 Games firmasından oldukça iddialı ve oynaması keyifli bir …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.