FireShot Nakit Para Ödülü Al

FireShot oynayanları sevindirecek bir yazıyla karşınızdayız. En çok oynanan MMOFPS oyunu olan FireShot da internet cafeler ve normal kullanıcılar için ödül kodu sistemi mevcut.  Ödül kodunu almanız için yapmanız gereken çok basit aşağıdaki yazımızı okuyarak sizde FireShot da nakit kazanabilirsiniz.

Sponsor Reklam

İnternet Kafe Promosyon’u almak için;

1.İnternet Cafe sahibi Özel Kayıt Ol sayfasından İnternet Cafe Kapasitesi gibi bilgileri doldurmalıdır.
2.İnternet Cafe başvurusu yaparken yeni kişiler önerebilirsiniz, önerilen kişilerde İnternet Cafe oluşturabilir.
3. Denetleme yapıldıktan bir hafta sonra, denetlemeyi geçenler ödüllerini anında kazanırlar.

Sponsor Reklam

İnternet Cafe İstemci Yükle

Başarıyla İnternet Cafe öneren kişi, ilk bir hafta içerisinde istemci yükleme sayısı %80’in üstünde olan ve 5 seviye (ve üstü) kayıt olan kullanıcı sayısı %50 (istemci kurma sayısı ile bağlantılıdır), aynı İnternet Cafeyi öneremez.

FireShot
FireShot

Kazanç Elde Etme

İntenet Cafe sahipleri başarılı bir şekilde sisteme kayıt olduktan sonra, internet cafesinin boyutuna göre fazladan para ve bonus elde edebilir.

Kazanç durumları aşağıdaki tablodaki gibidir.

İnternet Cafe Bilgisayar Sayısı
Puan
Nakit Değeri
                        10-20
                               100
2000 Nakit
                        21-50
                               200
8000 Nakit
                       51-100
                               300
20000 Nakit
                    100 ve Üstü
                               400
40000 Nakit

 

Kişisel olarak Bonus puan kazanmak için; 
Promosyon Elemanı Promosyon Linkini kullanarak arkadaşlarını FireShot oyuncusu olmaya davet edebilir, daha önce FireShot oynamamış arkadaşı oyuna kayıt olup, seviye 5’e ulaştığında,Promosyon Elemanı 5 Puan; seviye 20’ye ulaştığında, 35 puan kazanır. Detaylarda da belirtildiği gibi, ne kadar çok promosyon, o kadar çok puan demek sınırınız bulunmamakta.

Puan Dereceleri
Puan
Katılan Oyuncu 5 Lv Olunca
5
Katılan Oyuncu 20 Lv Olunca
35
Fireshot Para Ödülü Al
Fireshot Para Ödülü Al

Bonus Puan Marketinden Ödül Paketi Teslim Alma Kuralları:

Kullanıcı, Bonus Puan Marketinden bonus puanlarını kullanarak ödül paketiyle değiştirebilir. Ödül paketleri aktivasyon koduyla sağlanır. Aynı ödül paketiyle bir çok kez değişim yapılabilir, bir çok aktivasyon koduna ulaşılarak oyun içerisindeki aktivasyon kodları ödül paketleriyle değiştirilebilir.

Ödül Paketi Çeşitleri
Değiştirilebilir Bonus Puanı
Normal Promosyon Elemanının Ödül Paket Limiti
Üçüncü Hediye Paketi
45
1
İkinci Hediye Paketi
100
3
Birinci Hediye Paketi
800
2

 

Nakit Ödülü kazanmak için; Size özel oyun giriş linkini yeni oyuncuya gönderin. Oyuncu özel giriş linkinden oyuna kayıt olsun ve böylece sizde Nakit Para kazanın.

Bonus Kuralları:

Daha önce oyunumuzu oynamamış oyuncuları oyunumuza üye yapıp, ödeme yapmasını sağlarsanız, 6000 Nakitlik ödemeye kadar %50 Bonus kazanabilirsiniz, yani her oyuncudan 3000 Nakitlik Bonus kazanabilirsiniz. Oyuncu sınırı yoktur.

Yükleme Değişimi:

Promosyon elemanının kazandığı puanlar otomatik olarak birikir, en az değişim oranına ulaştıktan sonra, 500 Nakit sonrası, istenildiği zaman o paketin gerektirdiği puan karşılığında paket değişimi yapılır. Paket değişimleri şu şekildedir:

Paket Kodu Nakit
A 500 Nakit
B 1000 Nakit
C 3000 Nakit
D 10000 Nakit

 

Bu kuralları bir örnekle açıklayacak olursak; 

A, B, C isimli 3 kullanıcıya promosyon yaptınız:
A kullanıcısı oyun içinde 1000 Nakitlik ödeme yaptı, A kullanıcısından %50 bonus kazanırsınız, yani 1000*%50=500 Nakit kazanılır;
B kullanıcısı oyun içinde 7000 Nakitlik ödeme yaptı, B kullanıcısından 6000 Nakite kadar bonus kazanabilirsiniz, yani 6000*%50=3000 Nakit;
C kullanıcısı oyun içinde 2000 Nakitlik ödeme yaptı ancak daha sonra bu ödemeyi geri çekti, bu yüzden bu kullanıcıdan bonus kazanamazsınız;
‘A kullanıcısı tekrardan 1000 Nakitlik ödeme yaparsa, ödeme miktarı 6000 Nakit’e ulaşmadığı için 500 Nakitlik Bonusu kazanmaya devam edebilirsiniz.’;

Önemli Uyarılar:

1. Promosyon linkini kullanarak oyuna giriş yapan kullanıcılar, oyunda yeni kullanıcılar olmaları şartıyla bir promosyon elemanı olup sizin için kazandırmaya devam edebilirler.
2. Promosyon kullanıcısının oyuna girdikten sonraki ödemeleri geçerli ödemeler, Mikro-Ödeme ya da Paypal ödeme yollarıyla yapılmak zorundadır. Geri ödeme talep süresi geçtikten sonra bonuslar hesaplanır ve kullanıcıya verilir.
3. Eğer bonus kazanan promosyon elemanının hesabıyla yükleme yapan bonus kullanıcısının hesabı aynıysa, kişi kendi kendisinin promosyon kullanıcısı olamayacağından bonus kazanılmaz.
4. Promosyon elemanı sistemindeki açıkların ilgili oyuncular ya da ilgili personeller tarafından kendi yararlarına kullanıldığının fark edilmesi durumunda bu hesaplar dondurulur.

Buradan da anlaşılacağı üzere oyuna ne kadar çok arkadaşınızı kayıt ederseniz arkadaşınızla beraber sizde nakit para kazanabilirsiniz. En güzel yanı da getirilecek arkadaş sayısının herhangi bir sınırlaması olmaması böylece ne kadar çok kişi getirirseniz o kadar çok kazanabilirsiniz. Hepinize iyi eğlenceler bol kazançlar.

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

Brawl Stars Kupa Yolu Karakterlerinin İncelemesi

Türkiye birinciliği ve dünyada ilk 200 de yer alan indirkaydol.com hesabının sahibi olarak sizlere Brawl …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.