Free VPN İndir – Yasaklı Sitelere Gir

İndirKaydol olarak teknolojiyi ve gelişmeleri yakından takip etmeye devam ediyoruz. Daha önce sizleri DNS ayarlarının işe yaramayacağı konusunda uyarmıştık ve bugün itibari ile birçok DNS adresi de yasaklandı. Peki iPhone ve iPad’lerden yasaklı sitelere nasıl gireceksiniz. İşte Free VPN iOS işletim sistemi kullanan tüm cihazlar için oldukça başarılı bir çözüm üretmiş ve bizde bu programın indirme bağlantısı ile Free VPN nasıl kullanılır bilgi vereceğiz.

Sponsor Reklam

VPN – Virtual Private Network kelimelerinin kısaltılmasından oluşturulmuştur ve anlamı sanal özel ağ anlamına gelmektedir. Yani internete girerken aslında var olmayan bir ağ oluşturulur ve bu ağ sadece o kullanıcıya aittir. Tabi bu teknolojinin birçok avantajı bulunmaktadır. Özellikle güvenlik açısından kullanılan bu yöntem aynı zamanda yasaklı sitelere girmek için de kullanılabilmektedir. Siz de iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad gibi cihazlara sahipseniz ve programı kullanmak istiyorsanız yapmanız gerekenler çok basit.

Bir iPhone uygulaması olan Free VPN nasıl kullanılır diye bir endişeniz olmasın. Uygulamayı indirdikten sonra aç ve kapa (on-off) diyerek uygulamayı aktif hale getirebilirsiniz. Yukarıda bulunan fotoğraflar bu anlamda size oldukça yardımcı olacaktır. Özel bir ağın içinde çok daha güvenli bir şekilde internette dolaşabileceksiniz.

Sponsor Reklam

Uygulama şuan tüm iOS sürümlerinde kullanılabilmektedir. Twitter vb. yasaklanan sitelere erişimde ise hiçbir sorun yaşanmamaktadır. Siz de bu uygulamayı edinmek için aşağıda bulunan Free VPN indir butonunu kullanabilirsiniz. Uygulamayı kurduktan sonra yasaklı site probleminiz ortadan kalkacak ve çok daha güvenli bir internetiniz olacaktır.

Free VPN İndir

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

Exxen Kaydol

Exxen İndir – Kaydol

2000 yılında bundan 20 sene sonra televizyonlar akıllı cihazlara dönüşecek ve televizyonu bir kanalı açıp …

1 yorum

  1. Abdulsamet demir

    İnternet sınırsız

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.