Hotspot Shield İndir – Yasaklı Sitelere Gir

En çok bilinen ve kullanılan yasaklı sitelere giriş programı kuşkusuz Hotspot Shield’dir. Bilgisayar, tablet ve cep telefonları için sürümleri olan program ile her türlü cihazınızdan yasaklı sitelere giriş yapabilirsiniz. Windows, Android ve iOS işletim sistemi destekleyen Hotspot Shield tamamen ücretsiz olarak da kullanılabilmektedir. Ücretsiz versiyonunda sadece birkaç reklam gözükmektedir. Oldukça da hızlı olan program ve uygulamaları ile en çok tercih edilen yasaklı sitelere giriş programı, uygulamasıdır.

Sponsor Reklam

Hotspot Shield nasıl kullanılır kısaca anlatmak gerekirse, cihazınıza uygun sürümü aşağıda bulunan Hotspot Shield İndir butonlarından indirmelisiniz. Kurulumu da oldukça kolaydır, uygulama sürümleri zaten otomatik olarak yüklenmektedir. Bilgisayar sürümünün kurulumu ise sadece ileri butonlarına basmakla yapılmaktadır.

Hotspot Shield Windows İndir Hotspot Shield MAC İndir

Diğer program ve uygulamalar gibi Hotspot Shield de VPN yöntemini kullanmaktadır. Yani sizin için özel bir ağ oluşturulur ve gitmek istediğiniz sitelere olan engelleri kaldırılır. Ayrıca bu işlemi yaparken sizi zararlı yazılımlardan, sitelerden ve sahte web sitelerinden de korur. Böylelikle interneti hem sınırsız bir özgürlükte kullanabilir, hem de güvenliğinizi maksimum seviyeye çekebilirsiniz.

Sponsor Reklam

Özellikle Twitter yasağından sonra birçok kullanıcı DNS ayarları ile bunu değiştirdi, fakat İndirKaydol olarak size bunun da ileride işe yaramayacağını söylemiştik. En son çıkan teknoloji yasası ile IP engellemeleri de mümkündür ve artık açık DNS IP’leri de yasaklanmaktadır. Bu nedenle Hotspot Shield gibi programlara ihtiyaç duyulmaktadır. Sizde aşağıda bulunan butonlardan cihazınıza uygun indirme bağlantılarını kullanın ve daha fazla yasaklarla uğraşmayın.

Hotspot Shield İndir – iPhone ve iPad   Hotspot Shield İndir – Android

Hotspot Shield WindowsPhone İndir

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

Exxen Kaydol

Exxen İndir – Kaydol

2000 yılında bundan 20 sene sonra televizyonlar akıllı cihazlara dönüşecek ve televizyonu bir kanalı açıp …

2 Yorumlar

  1. muhammed ali

    ben kaydolmak istiyorum e postam yayınlanmasın….

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.