Drakensang Kaydol – Drakensang Oyna

Drakensang efsanesi bu sefer online olarak oynanabilme özelliğiyle ortaya çıkıyor. Artık yükleme dosyasını indirip yükleme yapmadan, direk internet tarayıcısı üzerinden oynayabileceksiniz. Bu fantastik oyunda kahramanlardan biri olup, dünyayı kötülüğe karşı koruyabilirsiniz.  İnsan ırkını Ander dünyasındaki hayatta koruyup kahraman olurken, 3 boyutlu grafikler ve muhteşem efektlere şaşıracaksınız. Birçok vahşi canavar ve yaratıklara karşı savaş yeteneklerinizi kullanarak, insan ırkını kurtarmak için sayfa sonundaki “Drakensang Online Oyna” linkini tıklamanız yeterli.

Sponsor Reklam

Ücretsiz Web Tabanlı MMORPG (çok oyunculu online oynama) oyunu “Drakensang Online”, Bigpoint ve Joygame tarafından ülkemizde sunulmuş. Ve tabi ki Türkçe dil desteği de var. Gelişmiş ekran görsellikleri ve akıcı olma özelliğiyle bu oyunu çok seveceksiniz. Oyuna başladığınızda kendinizi bir anda yaratık ve canavarlarla savaşırken bulacak, zamanın nasıl geçtiğinin farkına bile varmayacaksınız.

Oyunda size birçok görev veriliyor. Bu görevleri yaparak hızlı bir şekilde gelişip, farklı silahlar, malzeme ve para kazanabiliyorsunuz. Birbirinden ilginç bölgelerin bulunduğu oyunda, bir de NPC’lerin bulunduğu, sürekli koruma altında tutulan town (şehir merkezi) bulunmakta. Buradan istediğiniz ve ihtiyacınız olan silahları, kıyafetleri, büyü ve enerji iksirlerini satın alıp kullanabilirsiniz. İsterseniz de bunları diğer kullanıcılara satıp, bir nevi ticaret yapabilirsiniz.

Sponsor Reklam

Fantastik bir hikayesi bulunan oyunda onlarca zindan, savaş alanı ve ticaret merkezi bulunmakta. Farklı karakter ve sınıfları kullanabilir ve geliştirebilirsiniz. Oyunun hikayesine kısaca bakacak olursak; uzun süren barışın hakimiyetinden sonra şeytani bir güç uyanıyor. Yıllarca hapsedilmiş olan bu kötü güç, bir zaman sonra ortaya çıkıyor. Bu durum karşısında da farklı kahramanlar bu şeytani güçle savaşması için savaş alanına çağırılıyor.

Oyunda 3 farklı karakter bulunmakta. Bunlar; Çember Büyücüsü, Ejderha Savaşçısı ve Korucu. Büyülü ormanlarda, korkutucu yeraltı zindanlarında, soğuk dağlarda onlarca yaratık ve canavarlara karşı savaşırken bu karakterlerden birini seçip, dünyayı bu kötü güçlerden kurtarabilirsiniz. Kullandığınız bu karakterleri geliştirebilir, farklı özelliklere sahip olabilirsiniz. Savaşırken karakterlerin özelliklerine göre farklı savaş kombinasyonları ve taktikler yaparak başarılı olabilirsiniz.

Oyunda ilk olarak karakter seçtikten sonra, bu karakterlerin yeteneklerini arttırabilirsiniz. Farklı büyüler öğrenip puan kazanabilir, karakterinizi daha güçlü hale getirebilirsiniz. Oyunda ilerledikçe yeni yetenekler öğrenip, eşyalar bulabilir veya yeni eşyalar meydana getirebilirsiniz. Geliştirdiğiniz bu eşyaları farklı oyuncularla ihtiyacınıza göre takas yapabilirsiniz.

Drakensang Online ile birlikte, çoktan unutulmuş mistik dünyada insan ırkını antik yaratıklara karşı elindeki mistik güçleri kullanarak kurtarmak ve yüzlerce farklı oyuncuyla birlikte heyecanlı bir maceraya atılmak için aşağıdaki Drakensang Online Kaydol butonuna tıklamanız yeterli.

BigPoint üzerinden oynamak için   :            Drakensang Online – KAYDOL

JoyGame üzerinden oynamak için :            Drakensang Online – KAYDOL

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

The Third Age Kaydol – Oyna

Gerçek zamanlı strateji oyunlarını sevenler için R2 Games firmasından oldukça iddialı ve oynaması keyifli bir …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.