Marvel Heroes İndir – Marvel Heroes Kaydol

Marvel Heroes ile birlikte dünyaca ünlü süper güçlü kahramanlar ile doğaüstü bir dünyaya adım atacaksınız. Oyun MMORPG türünde olup, Gazillion Entertainment tarafından piyasa sürüldü. Diablo ve Diablo 2’nin geliştirici takımından David Brevik tarafından da hazırlanmasında başvurulan oyun, bu açıdan geniş bir kitle tarafındanbeklentileri yükseltiyor. Oyun çıkmadan önceki bu büyük beklentileri de karşılıyor diyebiliriz. Sizde bu süper kahramanlarla birlikte hareket etmek istiyorsanız sayfanın alt kısmındaki “Marvel Heroes Kaydol Oyna” butonuna tıklayıp, eğlenceye katılabilirsiniz.

Sponsor Reklam

Sizlerinde takip ettiği ve bildiği piyasada pek MMO türünde oyun bulunmakta. Marvel Heroes ile birlikte MMO dünyası biraz daha renklenmiş diyebiliriz. Örümcek Adam, Hulk, Iron Man, Jean Grey, Doktor Strange, Wolverine vb. birçok kahramanla birlikte dünyayı kurtarıyorsunuz. Şimdi de kısaca oyunun özelliklerinden bahsedelim;

Oyun artı bir özellik olarak voice chat özelliğini bulunduruyor. Yani sesli olarak karakterinize komut verebiliyorsunuz. Bu ayrıntı iyi düşünülmüş. Oyunu daha zevkli ve eğlenceli hale getiriyor.  Oyuna başladığınız da Marvel Kahramanları’ndan birkaçını seçebiliyorsunuz. Bu kahramanlar her hafta değişiyor. Hepsini aynı anda açmak ise biraz pahalıya kaçabilir.Hatta her hafta farklı karakterleri beklemek, eğlenceli de olabilir.

Sponsor Reklam

Marvel Heroes İndir

Marvel Heroes’da onlarca farklı süper kahraman bulunmakta. Hepimizin bildiği bu kahramanlar, dünyayı kurtarmanızda size yardımcı oluyor. Ve tabi bu kahramanlarında hepsinin kendi karakterine özel güçleri bulunmakta.  Dünyayı kurtaracağımız kişi ise, tekrar bütün güçleri elinde bulundurmak isteyen Doktor Doom. Amacımız Doktor Doom’un dünyanın dengesini alt üst ederek, dünyayı yok etmesini  engellemek. En sonunda da gerekirse Doktor Doom’u yok etmektir. Seçebileceğiniz karakterleri alttaki resimde görebilirsiniz.

Marvel Heroes Karakterler
Marvel Heroes Karakterler

Oyunda kahramanlarınızı seçip, oyuna başladığınızda size çeşitli görevler veriliyor. Bu görevleri yaptıkça size puanlar veriliyor ve seviye atlıyorsunuz. . Bir görevi aldığınızda karşınıza o görevin hikayesi çıkıyor ve görevi o istikamatte yapıyorsunuz. Bu görevlerde; sizden istenilen eşyaları arıyor, şehrin sokaklarından farklı düşmanlarla karşılaşıyorsunuz. Bu görevleri de uygularken de çevrenizi de iyi kollamayı unutmayın. Zira her an bu şehrin sokaklarında beklenmedik bir düşman karşınıza çıkabilir. Oyun ileri seviyede dikkat gerektiriyor diyebiliriz.

Oyunda her karakterin farklı skill’lerinin olması oyunu renklendirmiş. Kahramanlar hepimizin bildiği kıyafetleriyle canlandırılmış. İsterseniz de farklı kıyafetler seçilebilme imkanı da sunulmuş. Karakterinize özel görsel efektler yapabilmeniz, oyunu daha da zevkli hale getirmiş. Oyunun içeriğine bakacak olursak, oldukça zengin bir içerik sunulmuş. Doktor Doom’un güçlerine karşı savaşabileceğiniz gibi, PvP karşılaşmalarıyla kendi takımlarınızı kurarak, diğer oyuncularla da savaşabilirsiniz.

Sizde bu eğlenceli oyunda, kendinize yakın hissettiğiniz kahramanı seçip, Doktor Doom’un kötü güçlerine karşı dünyayı kurtarmak için, aşağıdaki “Marvel Heroes Kaydol” butonuna tıklamanız yeterli. Bu butona tıkladıktan sonra, açılan safyadaki “Create Free Account” kısmından ücretsiz üye olup, oyunu oynamaya başlayabilirsiniz. Oyunu direk bilgisayardan oynamak istiyorsanız yukarıda bulunan Marvel Heroes İndir kısmını kullanabilirsiniz.  İyi eğlenceler.

Marvel Heroes  Kaydol

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

The Third Age Kaydol – Oyna

Gerçek zamanlı strateji oyunlarını sevenler için R2 Games firmasından oldukça iddialı ve oynaması keyifli bir …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.