FantasyRama Kaydol – FantasyRama Oyna

FantasyRama oyunu kapanmıştır!

Bigpoint firması tarafından geliştirilen, ülkemizde de JoyGame tarafından Türkçe desteği ile birlikte Ücretsiz sunulan bu sihirli dünyaya adım atmak için “FantasyRama” oyunu tam size göre. İnternet tarayıcısı üzerinden oynanabilen Fantasy Rama sayesinde; ormanın derinliklerinde, heybetli ağaçların altında, periler ve gizemli orman yaratıklarıyla birlikte kurulan fantastik bir dünyada, onları kurtaracak bir kahraman olmak için sayfanın en altında bulunan “FantasyRama Kaydol – Oyna” botununa tıklamanız yeterli.

Sponsor Reklam

FantasyRama dünyasına girdiğinizde karşı çeşitli yaratıklar, sihirli periler, elfler vb. karakterler karşınıza çıkacak. Bu sihirli dünyada amacınız, kötü huylu karakterlere  karşı, yaşam ağacını kurtarmak. Oyuna başladığınızda karşınıza çıkacak olan sevimli peri sayesinde bu krallığı nasıl kurtarabileceğiniz hakkında size yardım edecektir. Böylece kendinizi geliştirip daha güçlü olacak ve oyun parası kazanabileceksiniz.

Casual türünde olan FantasyRama, sizi sıradanlıktan da uzaklaştırıyor. Standart bir tarlada meyve ve sebze yetişmek yerine, sihirli bir bahçe kurup, burada gelişip, büyülü işler yapıp, istediğiniz gibi bahçenizi süsleyebilirsiniz. Bu sihirlerle dolu perili bahçeyi kurup gizemli bitki ve yaratıklar yetiştirebilirsiniz.

Sponsor Reklam

Oyunun kısaca hikayesine bakacak olursak; dünyanın güzellikleri yavaş yavaş kayboluyor. Bu nedenle hayat iksirini bulunduran hayat ağacı kaybolmaya başlıyor. Kendi bahçende şifalı otlar yetiştirerek ve en önemlisi ormandaki perilerden yardım alarak orman yaratıklarını korumaya başla. Perilerden ambrosia’yı al yani efsanevi olan hayat iksirini al, fantaziyle dolu FantasyRama dünyası kurtar. Bu iksirlerin güçleriyle sihirli bahçeni hayata döndürebilirsin. Bahçende egzotik yaratıklar için ahır da kurabilirsin. Bunlara ev imkanı sağlayarak onlardan faydalanabilirsin. Çeşitli hayvanların çoğalmasına yardımcı olup, daha çabuk bahçeni geliştirebilirsin.

Oyunda grafiksel açıdan tarayıcı tabanlı diğer oyunlara göre başarılı bir ivme yakalanmış. Ayrıca arka planda çalan müziklerde iyi tasarlanmış. Oyun daha çok, çoğu kişinin bildiği Farmville’ye benzemekte. Daha doğru bir ifadeyle onun mistik halidir diyebiliriz.

Oyunun başlangıç kısmında, daha önce de dediğimiz gibi periler size yardımcı oluyor. Bu görevleri yerine getirip, sağlam bir temel oluşturduktan sonra tek başınıza yola devam edeceksiniz. Örneğin meyve toplama, ağaçların büyültülmesi gibi işlemleri tek başınıza yapacaksanız. Bu gibi işlemleri başarıyla ve hızlıca yapmanız sonucunda, giderek topraklarınızı geliştirebileceksiniz.

Sihirlerle dolu yeni bir dünyada yer alıp, kendi topraklarınızı oluşturmak istiyorsanız, bu ilginç ve zevkli oyun tam size göre. Siz de FantasyRama dünyasına katılarak hayatınıza biraz da sihir katmak istiyorsanız, aşağıdaki “FantasyRama Kaydol – Oyna” butonuna tıklayarak; ücretsiz kayıt olup oynayabilirsiniz. Üstelik oyunu indirip, kurmadan direkt olarak tarayıcı üzerinden Türkçe olarak oynayabilirsiniz. Ayrıca JoyGame’e nasıl üye olacağınız hakkında bilgi almak için, sitemizdeki “JoyGame Kaydol – Joygame Üye Ol” başlığını altındaki yazımızdan faydalanabilirsiniz. Bu başlığa gitmek için tıklayın.

JoyGame üzerinden ücretsiz kayıt olup oynamak için

         JoyGame – FantasyRama KAYDOL-OYNA

Bigpoint üzerinden ücretsiz kayıt olup oynamak için

  Bigpoint – FantasyRama KAYDOL – OYNA

Kendi sitesinden ücretsiz kayıt olup oynamak için

          İnternet Tarayıcısı – FantasyRama KAYDOL – OYNA

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

The Third Age Kaydol – Oyna

Gerçek zamanlı strateji oyunlarını sevenler için R2 Games firmasından oldukça iddialı ve oynaması keyifli bir …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.