Anonymox İndir – Yasaklı Sitelere Gir

Gün geçmiyor ki yeni bir uygulama, yeni bir program ile yasaklar delinmesin. İnternette herhangi bir şeyi yasaklamanın imkansız olduğunu gösteren programları yayınlamaya devam ediyoruz. Anonymox ile Firefox kullanıcılarının interneti anında özgürleşiyor. Sizde bir Firefox kullanıcısı iseniz bu eklentiyi kurarak tamamen yasaksız internetin keyfini çıkarabilirsiniz.

Sponsor Reklam

En çok kullanılan tarayıcılardan birisi olan Anonymox ufak bir Mozilla Firefox ve Chrome eklentisidir ve hemen yüklenir. Eğer Firefox kullanıcısı değil iseniz Firefox İndir yazısına tıklayak hemen siz de bu ayrıcalığı yaşayanlardan birisi olabilirsiniz. Daha sonra yasaklı sitelerden kurtulmak ve özgürce Tweeter kullanmak için aşağıda indirme bağlantısı bulunan uygulamayı kurmanız yeterlidir.

Anonymox Firefox Eklentisi Nasıl Kullanılır
Anonymox Nasıl Kullanılır

Peki Anonymox nasıl çalışmaktadır. Eklentiyi yüklediğinizde isterseniz IP’nizi değiştirme, isterseniz ülkenizi değiştirme seçenekleri size sunulmaktadır. Anoymox nasıl kullanılır diye endişelenmenize de gerek yok. Eklenti zaten birçok işi kendiliğinden yapıyor. Size sadece nasıl kullanmak istediğiniz sorusunu soruyor ve geri kalan tüm ayarlamaları kendi yapıyor. Anonymoux kurulum işlemi bittiğinde sadece Firefox’u kapatıp, açmanız gerekmektedir.

Sponsor Reklam

Siz de internetin her zaman özgür kalmasını istiyorsanız, yakın bir zamanda direk engellemelerin başlayacağı gün gelmeden önlemlerinizi alın. Çıkan son yasa ile internette bir içeriği çok hızlı bir şekilde engelleyebilecek sistemler kurulmakta. O gün geldiğinde hazırlıksız yakalanmayın. Twitter, YouTube, Facebook ve daha birçok sosyal ağ, paylaşım sitesine engellemeler konulsa dahi girin. Bunun içinde aşağıda bulunan Anonymox İndir yazısına Firefox açıkken tıklayın ve eklentiyi bilgisayarınıza kurun. Eklentinin Chrome sürümü de çıkmıştır.

Anonymox İndir

AnonymoX İndir Chrome

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

Rufus İndir

Bilgisayar araçları içerisinde en kullanışlı olanlardan birisi kuşkusuz Rufus programıdır. Bu program ile USB disk …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.