Psiphon İndir – Yasaklı Sitelere Gir

Android telefonlar için yasaklı site dinlemeyen program Psiphon indir ve sende özgürce internette dolaşmanın keyfini çıkar. En son çıkan yasayla beraber mahkeme sonucunu dahi beklemeden “içeriklere” erişim engellemeleri mümkün. Bu demek oluyor ki istenildiği takdirde her site, her içerik engellenebilecek. Ayrıca bu içeriklere müdahele 4 saatten az bir süre içinde olacak.

Sponsor Reklam

Samsung’un akıllı telefon kategorisindeki tüm telefonlarında çalışan Psiphon ile tüm yasaklı sitelere girebiliyorsunuz. Bu programın güzel tarafı internette sizi başka bir ülkeye taşıyarak o ülkenin internetini kullanıyor gibi göstermesi. Böylelikle yasaklara takılmadan güvenli bir şekilde internette erişim sağlayabiliyorsunuz. Uygulamanın Windows sürümü çıkmıştır, aşağıdaki butona tıklayarak indirebilirsiniz.

Psiphon Windows İndir

Açık kaynak kodlu bir proje olan Psiphon ile isterseniz cep telefonunuzda bulunan tarayıcı (Chrome, Mozilla, Opera Mini) ile bağlanabilirsiniz, isterseniz de tunnel (tünel) oluşturarak bağlanabilirsiniz. Buda sizin isteğinizde kalmış. Psiphon kullanmak ise oldukça kolay cep telefonunuza ücretsiz olarak yüklüyorsunuz ve hemen kullanmaya başlıyorsunuz. Psiphon nasıl kullanılır görmek istiyorsanız yukarıda bulunan ekran görüntüleri size yardımcı olacaktır.

Sponsor Reklam

Özellikle Twitter’ın yasaklanması ile bu tür uygulamalara olan ihtiyaç artmıştır. İnternetin her zaman özgür bir dünya olması gerektiğini savunduğumuz için size tüm cihazlarınız için yasaklı sitelere girme yöntemlerini, programlarını ve indirme bağlantılarını sunacağız. Ayrıca Psiphon ile sadece android cep telefonları değil, android tabletlerde de çalışmaktadır. Sizde özgür bir internet istiyor ve kısıtlanmak istemiyorsanız aşağıda bulunan Psiphon İndir butonu ile android cihazlarınıza özgürlük getirin.

Psiphon Android İndir

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

Discord İndir – Kaydol

Online oyun oynayanların en çok ihtiyaç duyduğu şeylerden birisi haberleşme uygulamasıdır. Bu yazıda sizlere en …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.