ZenMate İndir – Yasaklı Sitelere Gir

Yasaklanan web sitelerine girmek için Google Chrome’a yüklenen bu eklenti ile istediğiniz siteye girebilirsiniz. İnternet özgürlüğünüzü kısıtlanmasını sevmiyorsanız bu eklenti tam size göre. DNS ayarlarının da yakın bir zamanda işe yaramayacağını hatırlatalım. Twitter yasağını da delen uygulama ile internet özgürlüğünüz sizin elinizde.

Sponsor Reklam

Uygulamayı kullanmak için yapmanız gereken ZenMate indir butonundan eklentiyi Chrome’a kurmak. Eğer bilgisayarınızda Google Chrome yok ise buradan Google Chrome indirebilirsiniz. Yeni çıkan internet yasası ile 4 saat içinde istenilen site yasaklanabilecekti ve ilk uygulama Twitter ile başladı. Ayrıca yeni çıkan yasa ile IP yasaklaması getireleceği için DNS ayarlarını değiştirmek bir işe yaramayacak. Bu nedenle program ve uygulama indirmek artık şart oldu.

ZenMate Windows İndir

ZenMate MAC İndir

Zenmate Uygulama
Yasaklı sitelere özgürce gir

İnternet yasaklarının çağ dışı olduğunu düşündüğümüz için bu uygulamayı sizlere sunuyoruz. ZenMate kullanımı oldukça kolay ve başarılı bir program. Uygulama sizin internette takip edilmeden hareket edebilmenizi sağlıyor. Yani gittiğiniz siteyi kimse göremez ve hatta içeriğini de bakamaz. Yine yeni internet yasası ile içeriğe bakma izni de bu durumda işe yaramayacak.

Sponsor Reklam

ZenMate iOS İndir ZenMate Android İndir

Zenmate Twitter
Zenmate Twitter Yasağı Kaldırma Programı

İşin çok teknik detaylarına girmeden anlatmak gerekirse, internette yaptığınız her şey ufak paketler ile (kargo misali) hedefe ulaşır ve sonra hedefin cevabı yine ufak paketlerle gelir. Yani milyonlarca ufak paket internette dolaşır. Yeni yasa bu paketlerin içine bakıp “sen nereye gidiyorsun” diye kontrol hakkı veriyor. Tabi siz paketinizi “şifreli” olarak gönderirseniz sadece adres bilgisi pakette olur ve içeriğine bakılamaz. İşte ZenMate bunu da sağladığı için hem izlenmeden internette gezinebilir hem de yasaklı tüm siteleri açabilirsiniz. Uygulamayı aşağıdaki butona tıklayarak indirebilirsiniz.

ZenMate Chrome Eklentisi İndir

ZenMate Mozilla Firefox Eklentisi İndir

ZenMate Opera Eklentisi İndir

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

Rufus İndir

Bilgisayar araçları içerisinde en kullanışlı olanlardan birisi kuşkusuz Rufus programıdır. Bu program ile USB disk …

6 Yorumlar

  1. güzelmiş

  2. beni üye alın

  3. güzel bi sayfa

  4. duzenlı kullanmak ıstıorm

  5. Mahmut demir

    Bu iyi oldu paylastigin icin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.