Game Of Thrones Ascent

Kitapları ve dizisi ile tüm dünyadan beğenilerek okunan ve izlenen Game Of Thrones oyunları sayısında inanılmaz bir artış var. Özellikle dizisini izleyerek Game Of Thrones ile tanışan insanlar merakla yeni bölümleri beklemektedir. Tabi bu kadar fenomen olan bir konu hakkında oyun olmazsa olmazdı. Hepimiz JoyGame tarafından piyasaya çıkacak oyunu beklerken, facebook’da yeni bir oyun olarak Game Of Thrones Ascent çıktı.

Sponsor Reklam

JoyGame’in duyurusunu oldukça  uzun bir süre yaptığı oyunu beklemekten sıkılanlar için bu oyun biraz avuntu kaçabilir. Oyundan bahsetmeye başlarsak, oyunun dili ne yazık ki “İngilizce”, üstelik biraz fazla dil bilgisi istiyor. Oyunda Proluge, 4 Volume ve bir özel kısım olmak üzere 6 farklı alan var. Bu alanlar part ve chapter’lardan oluşmaktadır. Her part ve chapter’ı bitirdiğinizde oyun size 3 farklı ödül sunmaktadır. Ayrıca 3 özel görevi yaparsanız bir de bonus ödül verilmektedir.

Ana karakter dışında 3 kahraman daha alabiliyorsunuz. Bu karakterleri Recurit kısmından edinebilirsiniz. Görevleri geçmek için bu kahramanları kullanıyorsunuz. 3 farklı özellikte 3 kahramanınız olursa görevleri geçmeniz çok daha kolay olacaktır. Kahramanlar ayrıca Beyaz, Yeşil, Mavi ve Turuncu renklerde kaliteye sahiptir. Bu kalite sıralamasında Beyaz en düşük, Turuncu ise en yüksek kaliteye sahiptir. Parayla alabileceğiniz altın ile bu kahramanları elde edebileceğini gibi, oyun içi Silver’la da alabilirsiniz. Oyunda biraz sabır göstererek Turuncu kahraman almanız, ileride daha güçlü kahramanlarınız olmasını sağlayacaktır.

Sponsor Reklam

Oyuna başlarken film ve kitapta bulunan ailelerden birisini seçmeniz gerekmektedir. Stark, Lannister, Baratheon gibi ailelerden birisini seçerek yolculuğa başlıyorsunuz. Ayrıca oyunda 500 kişilik limiti olan birliklerden birisine katılmanız önemlidir. Birlikler oyun içi görevlerde size yardımcı olacağı gibi, siz de birlik görevlerine yardım olabilirsiniz.

Game of Thrones Kaydol işlemi oldukça kolaydır, bir Facebook hesabınızın olması yeterlidir. Siz de Game of Thrones oynamak istiyorsanız bu işlemi yapmanız yeterlidir. Kitabı ve dizisinden hayranlıkla takip ettiğimiz Game of Thrones’ın oyununu da kaçırmamanızda fayda var. Oyunla ilgili takıldığınız yerleri bize sormaktan çekinmeyin.

Game of Thrones Ascent Kaydol – Oyna

Aşağıda bulunan Game of Thrones Nasıl Oynanır videosunu izleyerek, oyunda oldukça deneyim kazanabilirsiniz. Gelişmiş bir oyun olduğu için videoyu oyuna başlamadan izlemenizi tavsiye ederiz. Ayrıca oyun için taktikler ve strateji de yine video da sizlere verilmektedir.

Game of Thrones Logo
Game of Thrones Logo
Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

The Third Age Kaydol – Oyna

Gerçek zamanlı strateji oyunlarını sevenler için R2 Games firmasından oldukça iddialı ve oynaması keyifli bir …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.