Goodgame Galaxy Kaydol

Hızla gelişen Goodgame firmasından Galaxy adı altında yepyeni bir uzay oyunu siz oyunseverlere sunulmuştur. Ogame’den bu yana, uzay strateji oyunları kategorisinde oyunseverleri tatmin edecek bir oyun çıkmamıştı. Tarayıcı üzerinden oynanan ve tamamen ücretsiz olan bu oyuna hemen kaydolup keyifle oynamalısınız.

Sponsor Reklam

2009 yılından bu yana hızla büyüyen Goodgame firmasının son oyunlarından biri olan Goodgame Galaxy oyunu, firmanın diğer oyunlarını oynayanlar için öğrenmesi zor olmayacak bir oyundur. Farklı oyun mantığını, yeni gelişenleri koruması, oyunda emek verenlerin güçlü olması kurallarını bu oyunda da görebiliriz. Bu nedenle firmanın diğer oyunlarını oynayanlar bu oyunu da sevecektir.

Oyunun şuan için Türkçe dil desteği bulunmamaktadır, ama bildiğiniz gibi yapımcı firma ülkemize önem vermektedir. Eminiz yakında Türkçe dil desteği de oyunda olacaktır. O zamana kadar size yazı ve videolarla oyunu öğrenmenizde yardımcı olacağız.

Sponsor Reklam

Oyunun içeriğinden bahsetmek gerekirse, arkasında bir gezegenin gözüktüğü uzay istasyonuna sahibiz. Yani bu gezegenin yörüngesinde bir üsse sahibiz. Bu üsse “habitat module” (yaşam alanı) binaları kurarak, bir yerleşim kurmaya çalışıyoruz. Titanium, Silicon ve Energy kaynaklarımızı oluşturmaktadır. Bu kaynakları üretmek için ise Titanium Plant, Silicon Smelter ve Fusion Reactor kuruyoruz.

Kaynak toplamanın bir yoluda Sector Map’e tıklamak ve Gorox Base adı altında olan yapay zeka yerleşimleridir. Saldırı yapmak için bir Gorox Base’e tıklayın ve Spy yazısına tıklayın, yerleşkeyi gördüğünüzde solda bulunan kısımdan saldırı birliklerinizi seçin ve yerleşkenin bir noktasına bırakın. Saldırı üniteleriniz kendileri otomatik olarak saldırmaya başlayacaktır. Command Center’ı yıkınca zafer elde etmiş oluyorsunuz. Saldırdığınız Gorox Base’in seviyesine göre kaynak elde ediyorsunuz.

Oyunun en önemli taraflarından birisi bina yerleşimlerini düzgün yapmaktır. Yani savunma binalarını, kaynak binalarını ve kaynaklara bonus sağlayan binaları iyi yerleştirmeniz gerekmektedir. Command Center yani ana binanız bu anlamda en önemli binadır.

Strateji ve/ya uzay oyunları sevenlerin beğeneceği bir oyun olan Goodgame Galaxy’i oynamak için kayıt olmanız gerekmektedir. Bu işlem için aşağıda bulunan Goodgame Galaxy Kaydol butonuna tıklamanız gerekmektedir. Kullanıcı adı, şifre ve e-posta yazarak hemen oynamaya başlayabilirsiniz. Uzayın hakimi olmak için artık hazırsınız!

Goodgame Galaxy Kaydol

Goodgame Galaxy’in nasıl oynandığını anlatan yardım videosudur.

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

The Third Age Kaydol – Oyna

Gerçek zamanlı strateji oyunlarını sevenler için R2 Games firmasından oldukça iddialı ve oynaması keyifli bir …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.