Günlük Kalori Hesaplama

Bu programın sitesi kapanmıştır!

Günümüzde özellikle fast-foodların hayatımıza girmesiyle daha sağlıksız ve kilolu bireyler olmuş durumdayız. Bu durumdan dolayı kilo fazlalılığı en önemli en sağlık sorunlarından biri haline gelmiştir. Bu sorunlarla baş etmenin yolu hiç kuşkusuz sağlıklı beslenmek ve düzenli beslenmeden geçiyor. Beslenirken dikkat edeceğimiz en önemli verilerden biri de kalori kontrolüdür. Bunun için size tanıttığımız bu programda dünyaca ünlü ve popüler Harris – Benedict formülü hesaplamada kullanılmıştır. Siz de bu kendinize uygun olan değerleri girip, kolaylıkla kalori hesabınızı yapmak için sayfanın alt kısmında bulunan Günlük Kalori Alımı Hesaplama İndir butonuna tıklamanız yeterli.

Sponsor Reklam

Günlük Kalori Alımı Hesaplama programı aktiviteleriniz ve metabolizma hızınıza göre günlük almanız gereken kalori miktarını ve kilonuzun ideal olup olmadığını belirliyor. Kilonuzun fazla ya da eksik olma durumuna göre kilo alımı veya kaybı için gerekli olan kalori oranlarını ve ideal kilonuzu hesaplıyor. Böylece kilonuza göre günlük ne kadar kalori azaltarak ne kadar sürede kilo verebileceğinizi hesaplayabilirsiniz.

kalori

Sponsor Reklam

Programa kilo, boy, yaş ve cinsiyetinizi yazarak kolaylıkla kalori hesabınızı yapabilirsiniz. Bu program sayesinde öğrenebilecekleriniz;

– Kalori cetveli

– İdeal olan; boy, yaş ve cinsiyetinize göre sağlıklı olmak için olması gereken kilonuz

– Yaşam biçimlerine göre enerji ihtiyaçları

– Yaşam aktivitenize göre almanız ya da vermeniz gereken enerji miktarı

– Bazal metabolizma hızınızı kolayca öğrenebilirsiniz

Siz de daha sağlıklı yaşamak ve ideal kilonuzu öğrenip, günlük ne kadar kalori almanız gerektiğini öğrenmek istiyorsanız; aşağıdaki Günlük Kalori Alımı Hesaplama İndir butonuna tıklamanız yeterlidir. Sağlıklı bir yaşam dileğiyle.

 

Günlük Kalori Alımı Hesaplama – İNDİR  

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

Rar ve Zip Kırma Programı İndir

Başa bela olan olaylardan birisi indirdiğiniz bir rar, zip, ace dosyasının şifreli olmasıdır. İndirdiğiniz sitede …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.