The Godfather: Five Families Kaydol – Oyna

Hepimizin bildiği efsanevi film serisi The Godfather’ın oyun versiyonunu artık online olarak oynayabileceksiniz. Herhangi bir indirme ve kurma yapmadan, bir tarayıcı üzerinden oynayabileceğiniz The Godfather: Five Families oyununun konusu; 1935 yılında Amerika’nın New York şehrinde yaşayan beş büyük mafya ailesinin birbirleri arasındaki mücadeleyi konu alıyor. Siz de The Godfather: Five Families oyununa kayıt olup oynamak için sayfanın alt kısmındaki The Godfather: Five Families Kaydol – Oyna butonuna tıklamanız yeterli.

Sponsor Reklam

Beş büyük ailenin savaşının konu alındığı oyuna başladığınız da yer altı mafyasının bu beş büyük ailesinden biriyle ittifak kurabilirsiniz. Bu ittifaklar sayesinde büyüyebilir ve yer altı dünyasında söz sahibi olabilirsiniz. Ve son olarak da şehrin tek hakimi olma şansınızı zorlayabilirsiniz. Oyunda kurduğunuz bu ittifaklarla beraber kendi bölgenizi kurabilirsiniz. Bu kurduğunuz yeni bölgede ki iş yerlerini haraca bağlayarak, kendi ekonominizi büyütebilirsiniz. Tabi bu büyümeniz diğer mafya babalarının dikkatini çekecek ve yeri geldiğinde onlarla savaşabileceksiniz. Böylece yeni bölgeler alarak sınırlarınızı genişletebilirsiniz.

Kabam tarafından yayınlanan The Godfather: Five Families’de ki aileler Barzini, Corleone, Cuneo, Stracci ve Tattaglia’dır. Bu ailelerden birine dahil olarak büyümenizde ve mafya aleminde dikkat çekmeniz de seçimler önemlidir. İlk başta bu ailelerden öğreneceğiniz çok şey olacak. Daha sonra size verilen bölgede bulunan fabrika, restaurant gibi yerleri haraca bağlayarak gelirlerinizi arttırabilirsiniz.

Sponsor Reklam

The Godfather: Five Families ile birlikte düşmanlarınıza karşı stratejiler belirleyip, soğukkanlı çeteler kurabilirsiniz. Aynı zamanda sokaklarda savaşarak saygı kazanıp, ailenizin lideri olabilirsiniz. Meşhur New York semtlerini ele geçirerek imparatorluğunuzu kurarak, refah ve güce kavuşarak hakimiyetinizi ilan edebilirsiniz. Siz de mafyanın hüküm sürdüğü sokaklarda kendi çetenizi kurmak istiyorsanız, alt tarafta ki The Godfather: Five Families Kaydol – Oyna butonuna tıklayarak, mafya dünyasına adım atabilirsiniz.

The Godfather KAYDOL – OYNA
Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

The Third Age Kaydol – Oyna

Gerçek zamanlı strateji oyunlarını sevenler için R2 Games firmasından oldukça iddialı ve oynaması keyifli bir …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.