Hay Day Nasıl Oynanır

Hay Day nasıl oynanır sorusunun cevabına geçmeden önce eğer oyunun asıl amacını ve temel gayesini anlarsak oynanış şeklini kavramamız daha kolay olacaktır. Öncelikle bilinmesi gereken; Hay Day oyunu tamamen bir çiftlik yönetme ve buradan gelir elde etmeye dayalı bir oyundur. Oldukça eğlenceli olan oyun oynamaya başlayanları genelde bağımlı hale getiriyor. Eğer eğlenceli ve sürükleyici bir oyun arıyorsanız Hay Day tam size göre bir oyun

Oyun nasıl başlıyoruz? Oyunun uygulamasını android telefonumuza veya tabletimize indirdikten sonra oyun başlarda zaten bizi yönlendirmeye başlıyor ve kısa süre içinde talimatları anladığımız için oyuna aşina olmakta zorluk çekmiyoruz. Zaten uygulama bizi yönlendirecek ve aynı zamanda yeni karşılaşacağımız şeylerde de yine yardım edecektir. Bununla birlikte tabi ki işe ekin ekmekle başlıyoruz ve ekinleri sulayıp büyüttükten sonra ekinleri biçip fabrikaya veriyoruz. Böylece çiftliğimizi büyütüp çiftliği kontrol etmekle meşgul oluyoruz. Hay Day indirmek ve oynamak için yazının üzerine tıklamanız yeterlidir.

Oyunda bizi neler bekliyor? Oyunda bizi bekleyen birçok unsur var. Öncelikle sadece ekin ekmekle başladığımız çiftliğimiz devamında kuracağımız kümes ve benzeri yerlerle farklı hayvan çeşitlerini beslememize yaramaktadır. Örneğin; tavuk çiftliği, inek çiftliği, koyun – kuzu çiftliği, domuz çiftliği ve bunun gibi çiftlikler. Her birinin bakımı, derdi bir başka. Ancak eğlencesi de doyumsuz olmaktadır.

Hay Day Nasıl Oynanır
Hay Day Nasıl Oynanır

Hay Day oyununda en önemli husus zamandır. Örneğin tavukların yumurta vermesi, ineklerin süt vermesi, patlıcanların ekildikten sonra büyümesi gibi hususlar hep zaman gerektirir. Tabi ki belirli bir zaman geçince telefonunuz sizi uyarır ancak beklemek sıkıcı gelecek olursa ücretini ödeyerek zaman satın alabilirsiniz.

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

Roblox Eposta yada Telefon Olmadan Şifre Sıfırlama

Birçok kullanıcının başına geldiği için Roblox için yeni bir yardım yazısı hazırlamaya karar verdim. Bu …

3 Yorumlar

  1. oyuna giremyorum

  2. bu oyun hakkında cok şey duydum ve indirmek istiyorum bilgisayarıma.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.