Hearts Medicine Hospital Heat İndir – Oyna

Güzel oyunları sizler için bulmaya ve tanıtmaya devam ediyoruz. Kesinlikle son zamanların en eğlenceli oyunlarından birisi Hearts Medicine Hospital Heat oyunudur. Oyunla ilgili bilgilere bu yazıdan ulaşacak, oyunun indirme bağlantısına ulaşacak ve nasıl kayıt olup oynayacağınızı öğreneceksiniz.

Sponsor Reklam

Hearts Medicine Hospital Heat Nasıl Oynanır? Oyun sizlere onlarca farklı görev vererek, hastaları zamanında tedavi etmenizi istemektedir. Oyunda en önemli olan hız, zamanlama ve taktiktir. İlk seviyelerde oldukça kolay olan oyun yeni hasta tipleri ve yeni tedavi yöntemleri ile sizi zorlayacaktır. Oyunun en eğlenceli kısımlarından birisi ise 2-3 seviyede bir oynanan bonus oyunlar vardır. Bu oyunlardan elmas kazanırsınız ve bunu evinizi geliştirmek için kullanırsınız.

Hearts Medicine Hospital Heat Nasıl İndirilir? Oyun facebook gameroom üzerinden oynanmaktadır. O yüzden ilk önce facebook gameroom‘u indirmeniz gerekmektedir. Daha sonra isterseniz gameroom üzerinden isterseniz aşağıda bulunan indirme butonundan bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz. Oyunun toplam boyutu 450 MB’dır ve İngilizce’dir. Ama oynarken yardımlar gösterildiği için İngilizce bilmeseniz bile rahatlıkla oynayabilirsiniz.

Sponsor Reklam

Heart’s Medicine – Hospital Heat İndir

Seviyeleri geçerken dikkat etmeniz gerekenler: Hız çok önemlidir, hastayı olabildiğince tedavi için yönlendirmek, tedaviyi uygulamak ve “checkout” çıkış işlemini yapmak önemlidir. Hastayı her işlem için ne kadar az bekletirseniz o kadar fazla bonus alırsınız. Ayrıca yüksek seviye görevlerde ekstra hedefler vardır. Mesela kayıp oyuncakları toplamak, postacı çocuktan dosyayı almak gibi görevleri de yapmanız gerekli.

Oyunu ben de zevkle oynadım, fakat sadece ilk 10 seviye ücretsiz olarak oynanmaktadır. Daha sonraki seviyeler ne yazık ki ücretlidir.

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

The Third Age Kaydol – Oyna

Gerçek zamanlı strateji oyunlarını sevenler için R2 Games firmasından oldukça iddialı ve oynaması keyifli bir …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.