Hero Wars Kaydol – Oyna

Güzel oyunları sizler için oynayıp bilgi vermeye devam ediyoruz. Facebook üzerinden oynanan Hero Wars’da son zamanların en eğlenceli oyunlarından birisidir. Bu oyunda nasıl bir taktik izleyeceğinizi, güçlü bir kahraman takımını nasıl oluşturacağınızı sizlere anlatıyoruz. Her zaman olduğu gibi oyun hakkındaki görüşlerinizi ve sorularınızı yazı altında yer alan yorum kısmından bize iletebilirsiniz.

Sponsor Reklam

Hero Wars Nasıl Oynanır? Yazının sonunda verdiğimiz Hero Wars Kaydol butonuna tıklayıp kayıt olabilirsiniz. Oyun facebook üzerinden indirmeden oynanan bir oyundur. Oyunun facebook sayfasını takip etmeyi unutmayın, oldukça güzel hediyeleri sayfada paylaşılan bağlantılara tıklayarak edinebilirsiniz. Oyunun başlangıcında size kahramanlar teker teker verilmektedir. Bu kahramanlarla hem oyun öğretilmekte, hem de kahramanları nasıl geliştireceğiniz anlatılmaktadır. Tüm amaç arenada savaşacak 5 adet güçlü kahraman takımı ile 50. seviyeden sonra açılacak olan ve 15 kahraman ile savaşacağınız Grand Arena için gelişmektir. Bu nedenle oyunda tüm planınızı 15 farklı kahramanı olabildiğince güçlü seviye getirmektir.

Hero Wars taktikleri: Oyunda 15 kahramanı belirlerken birbirinden farklı özellikleri olmasına dikkat edin. Kahramanlar Mage, Warior, Tank,  Control, Support, Marksman gibi kategorilere ayrılmıştır. Bazı kahramanlar birden fazla özelliği birden barındırırlar. Mesela Mage Control, Mage Support gibi birden fazla özelliğe sahip kahramanlarda vardır. Kahramanları seçerken puanlarla “ruhları” alınabilenleri seçmeniz ileride yıldızlarını arttırmak için size kolaylık sunacaktır.

Sponsor Reklam

Kahramanları geliştirme: Kahramanlara ekipman takarak ve tüm ekipmanlarını (6 adet) taktıktan sonra “promote” diyerek bir üst seviyeye geliştirebilirsiniz. Kahramanlar “beyaz > yeşil > mavi > mor” olarak gelişir. Bu gelişimleri ekipmanlarla yapabilirsiniz. Ayrıca kahraman ruhu (soul stones) toplayarak kahramının yıldız seviyesini de geliştirebilirsiniz. Her kahraman en az 1 yıldız ile gelir. 20 tane ruh ile 2. yıldız, 50 ruh ile 3. yıldız, 100 ruh ile 4. yıldız ve 150 ruh ile 5 yıldıza sahip olur ve bu şekilde kahramanınızı “evolve” diyerek güçlendirebilirsiniz.

Hero Wars En İyi Kahramanlar:

  • Ishmael: Oldukça iyi bir Warior’dur. Ayrıca Grand Arena puanları ile alınabildiği için yıldız seviyesi arttırabilir.
  • Judge: En iyi kahramanlardan birisidir. Mage-Support özelliklerine sahiptir ve Arena Shop’tan ruhunu alabilirsiniz.
  • Dante: Marksmen kategorisinin en iyisi diyebiliriz. Tower puanları ile dükkandan ruhu alınabilir.
  • Cornelius: Mage-Support özelliklerine sahiptir, çok sayıda arkadaşınız var ise arkadaşlık puanı ile ruhunu kolayca alıp güçlendirebilirsiniz.
  • Luther: Kahraman ekibinin olmazsa olmazı olarak görebilirsiniz. Outland sandıklarından çıkan puanlarla dükkandan ruhu alınır. Arka sıraya yaptığı saldırı ile düşmanı mahveder.

Yukarıda verdiğimiz kahramanlar ruhlarını kolayca elde edebileceğiniz kahramanlar olduğu için önerilmektedir. Tabi oyunda bunlar dışında en az 10 kahraman daha güçlendirmeniz gereklidir ki bu kahramanlar Grand Arena’da başarılı saldırı ve savunmalar yapabilmek için şarttır. Aşağıda yer alan butona tıklayarak hemen Hero Wars oynamaya başlayabilirsiniz.

Hero Wars Kaydol

Oyunu biz de severek oynuyoruz, sunucu 8’de bizi bulabilirsiniz. Oyunla ilgili sormak istediklerinizi bize yorumdan gönderebilirsiniz.

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

The Third Age Kaydol – Oyna

Gerçek zamanlı strateji oyunlarını sevenler için R2 Games firmasından oldukça iddialı ve oynaması keyifli bir …

3 Yorumlar

  1. herkesi seviyorum

  2. Birader ben hero wars yukledim ama facebook hesabima baglanilmiyor

  3. Çok güzel bir anlatılmış oyun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.