İlos Screen Recorder İndir – Kaydol

Andorid cep telefonlarında ekran videosu kaydetme ciddi bir problemdir. Yazımızda bu problemi oldukça iyi bir şekilde çözen İlos Screen Recorder uygulaması hakkında bilgi vereceğiz, indirme bağlantısını sunacağız ve nasıl kullanacağınızı anlatacağız.

Sponsor Reklam

İndirkaydol sitesi olarak sizlere Youtube’da yardım videoları hazırlıyoruz. Bilgisayar ekran görüntüsü almak için onlarca kaliteli program olmasına rağmen, telefon için ekran videosu alma uygulaması oldukça azdır. Üstelik ya ücretli, ya aşırı reklamlı yada doğru düzgün çalışmayan uygulamalardan biz de sıkılmıştık. Son olarak ilos Screen Recorder ile problemimizi çözdük diyebiliriz.

İlos Screen Recorder Uygulama “root” istememektedir. Yani akıllı telefon yada tabletinizde Anroid’in orijinal sürümü olması yeterlidir. Sadece Android 5.0 ve üzeri işletim sistemi olması video çekimini oldukça kolaylaştıracak ve aynı zamanda kaliteli, sorunsuz videolar hazırlamanızı sağlayacaktır.

Sponsor Reklam

Artıları: Uygulamada videoda reklam bulunmamaktadır. Uygulamayı açtığınızda da sürekli reklam çıkmaz. Root gerektirmez. Tamamen ücretsizdir. Süre sınırlaması bulunmamaktadır. Kullanımı kolaydır. Videonuzu direk Youtube kanalınıza yükleyebilirsiniz. Çözünürlüğü, video ve ses kalitesi iyidir. İlos’un kendi sitesine videoları aktarma imkanı vardır.

Eksileri: Ses kaydetmeme, ses kapatma yoktur. Kısayol başlatma, durdurma yada bitirme tuşları yoktur. Video çözünürlüğü seçenekleri azdır. Uygulamayı başlatmak için internet bağlantısı gereklidir.

ilos screen recorder
ilos screen recorder

Uygulamayı akıllı telefonunuza ve/ya tabletinize indirmek için aşağıda bulunan İlos Screen Recorder İndir butonuna basmanız ve yüklemeniz yeterlidir. Uygulama üyelik istemektedir, formu doldurarak  İlos Screen Recorder Kaydol işlemini tamamlayın. Şifre, kullanıcı adı ve e-posta bilgilerinizi doğru vermeniz önemlidir.

İlos Screen Recorder İndir

İlos Screen Recorder nasıl kullanılır? Bu konuda size uygulamanın kendisi ile bir yardım videosu hazırladık aşağıda bunu izleyebilirsiniz. Ayrıca uygulama ile videonuzu kaydını tamamladıktan sonra “save” diyerek cihazınıza kaydetmeniz gerekir. Telefon yada tabletinizde “Movies\ilos” klasörü içine videonuz kayıt edilir. İsterseniz direk olarak cihazınızdan isterseniz bilgisayarınıza aktararak videolarınızı Youtube, Facebook, Vimeo vb. video paylaşım sitelerinden paylaşabilirsiniz. Uygulama ile ilgili her türlü yardım isteklerinizi yazı altında bulunan yorum forumlarını kullanarak bize iletebilirsiniz.

Rootsuz Ekran Video Görüntüsü Alma İlos Screen Recorder nasıl kullanılır videomuzu izlemek için aşağıdaki Youtube videosunu izleyebilirsiniz.

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

Exxen Kaydol

Exxen İndir – Kaydol

2000 yılında bundan 20 sene sonra televizyonlar akıllı cihazlara dönüşecek ve televizyonu bir kanalı açıp …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.