Hounds The Last Hope İndir – Kaydol

İlk önce Güney Kore ve Japonya’yı etkisi altına alan, daha sonra Avrupa ve Türkiye’de fırtınalar estiren oyun Hounds The Last Hope oyunu hakkında bilmek isteyeceğiniz her şey bu yazıda sizlerle olacak. Oyuna nasıl kayıt olacağınızı ve nasıl indirip kuracağınızı da anlatacağımız yazımızda karakterler, silahlar ve daha birçok bilgi de yer alacaktır.

Sponsor Reklam

Hounds nasıl oynanır? İngilizce, Almanca ve Türkçe olarak da yayın hayatına başlamıştır. Oyunun içerisinde seslendirmeler de tamamen profesyonel ses sanatçıları tarafından Türkçe olarak seslendirilmiştir. Müthiş seslendirmelerin yanında olağanüstü görsel efektler de sizleri etkileyecek, oyuna hayran bırakacaktır. Üstelik oyun klasik MMOFPS türünün dışında özel oyun modları da barındırmaktadır. Co-op adı verilen ve arkadaşlarınızla beraber ilerlemeli bir şekilde oynayabileceğiniz mod oyun içinde yer almaktadır. Aynı zamanda PvP ile (bire bir) kapışma da yapabilirsiniz. FPS türü oyunlar içinde çok az rastlanan bu özellik ile karakterinizle meydan okuma yapabilirsiniz. Ayrıca oyunda kullanılan tüm tuşları aşağıdaki resimde görebilirsiniz.

Hounds Oyun Tuşları
Hounds Oyun Tuşları

Oyunda 8 farklı silah bulunmaktadır. Bu silahlar Tabanca, Silah Kalkan, Pompalı, SMG, Piyade Tüfeği, Keskin Nişancı Tüfeği, Bomba Atar ve Miltralyöz’dür. Karakterlerin bazı silahları kullanma yetenekleri daha iyidir ve o silahlarla daha iyi oyun çıkartırlar. Eğer her silahı kullanmam diyorsanız karakterinizi buna göre seçmenizde fayda vardır.

Sponsor Reklam

Hounds The Last Hope oyunun 4 farklı karakter vardır. Bu karakterler ve özellikleri aşağıda listelenmiştir.

  • Assault: Kalkanı en iyi kullanan sınıftır. Savunması geçilmez olmasına rağmen saldırıda da etkilidir. Silah Uzmanlığı: Silah Kalkan / Yetenekleri: Zehir Saldırısı, Ses Dalgası, Depar
  • Tech: Her takım için vazgeçilmez sınıftır. Çok çalışkan olması ile bilinir. Silah Uzmanlığı: Bomba Atar / Yetenekleri: Cephane Destek Cihazı, Nöbetçi Taret, Kalkan Jeneratörü
  • Specialist: Uzmanlığını bombalar konusunda yapmıştır ve elindeki “minik” silah ile ortalığı yıkar. Silah Uzmanlığı: Mitralyöz / Yetenekleri: İyileştirme Rezonatörü, Sis Bombası
  • Support: Düşmanın saklanması imkansızdır. Uzaktan teker teker düşmanlarını avlar, düşman ateşin nerede geldiğini bile anlayamaz. Silah Uzmanlığı: Keskin Nişancı Tüfeği / Yetenekleri: Darbe Mayını, Buz Bombası, Düşman Saptama Ateşi

Oyuna kayıt olmak için aşağıda bulunan Hounds The Last Hope Kaydol butonuna tıklayın. Açılan sayfada isterseniz “facebook” hesabınızla isterseniz e-posta hesabınızla kayıt olabilirsiniz. Facebook ile 5 saniye de kayıt işleminiz biter. E-posta adresinizle kayıt olurken kullandığınız bir e-posta adresi vermeniz önemlidir, doğrulama kodu buraya gelecektir.

Hounds The Last Hope Kaydol

Tabi oyuna kayıt olmak yeterli değildir, bir de indirilmesi ve kurulması gerekmektedir. Bunun için ise yazının başında yer alan Hounds The Last Hope İndir butonunu kullanır. 3 Mb’dan küçük kurulum yöneticisini indirdikten sonra yapmanız gereken iki kez tıklamak ve ileri ileri diyerek kurulumu başlatmaktır. Program sizin için oyunu tamamen indirecek ve kuracaktır. Oyunla ilgili takıldığınız ve sormak istediklerinizi aşağıda bulunan yorum formları ile bize iletebilirsiniz. Yardım istemekten ve oyun hakkında düşüncelerinizi paylaşmaktan çekinmeyin.

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

The Third Age Kaydol – Oyna

Gerçek zamanlı strateji oyunlarını sevenler için R2 Games firmasından oldukça iddialı ve oynaması keyifli bir …

4 Yorumlar

  1. çok güzel bir oyun

  2. bu oyunu çok seviyorum

  3. bu oyun çok güzel

  4. ne den kapattınız haunds the las hopeyı ne guzeel oynuyorduk ya

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.