İmparatorluk ve Uygarlıklar Kaydol – Oyna

OYUN 2015 YILINDA KAPANMIŞTIR!

İngilizce ismi  Empires and Civilization olan ve tamamen Türkçeleştirilmiş bir oyun olan İmparatorluk ve Uygarlıklar tam bir strateji oyunu diyebiliriz. Oyuncunun zekasının ön plana çıktığı, her binanın yerleşiminin bile önem kazandığı bu oyunda siz ne kadar başarılı olabilirsiniz görmek için yazımızı dikkatle okuyup oyuna kayıt olun.

Sponsor Reklam

İmparatorluk ve Uygarlıklar en eski çağlardan başlamaktadır. Evlerin şekillerinden yapılacak araştırmalara kadar bunu hissedebilirsiniz. Oyun bölüm bölüm ilerleme üzerine kurulmuştur. İlk başlardaki bu bölümler oyunu size öğretme üzerine ve gelişmeyi nasıl yapacağınızı anlatır niteliktedir. Oyunun sol tarafında bulunan bilginlerin sizlere sunduğu görevleri bitirdiğinizde bir sonraki bölüme geçebilirsiniz.

 

Bölümleri geçtiğinizde size yeni bina yapma, ev yapım sayısını arttırma ve yeni teknoloji araştırma imkanları sunulmaktadır. Bu nedenle bölüm görevleri üzerinden hareket etmeniz gelişiminizi daha kolay yapmanızı sağlayacaktır. Oyunu oynayan ve gelişmiş arkadaşlarınız varsa size özellikle araştırma yönünden büyük avantaj sağlayacaktır. Eğer arkadaşınız yada arkadaşlarınız bir araştırmayı sizden önce yapmışsa o arkadaşınız sayesinde araştırmayı daha kısa sürede ve daha ucuza yapabilirsiniz.

Sponsor Reklam

Oyun gerçekçilik üzerine kurulduğu için bir simülasyon stratejisi diyebiliriz. Öyle ki oyunda binalarda yangınlar çıkabilmekte, felaketler evleri yok edebilmektedir. Tabi bunları engellemek için gerekli binaları inşa edebilirsiniz. İnşa esnasında ise dikkat etmeniz gereken tüm binaları koruyacak şekilde bu binaları yerleştirmektir. Dediğimiz gibi bina yerleşimleri dahi sizin zekanızı iyi kullanmanıza bağlıdır. Az koruyucu bina ile çok binayı korumak en önemli taktiklerdendir.

 

İmparatorluk ve Uygarlıklar zevkli ve zor bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. Sürekli araştırma yapmak, binaları geliştirmek, vergi toplamak, halkı memmun etmek ve güçlü bir orduya sahip olmak gereklidir. Sizde bu zeka gerektiren strateji oyununu oynamak için aşağıda bulunan İmparatorluk ve Uygarlıklar Kaydol butonuna basmanız gerekmektedir. Oyuna kayıt olduktan sonra strateji zekanızı gösterin ve güçlü bir imparator nasıl olunur tüm dünyaya gösterin.

İmparatorluklar ve Uygarlıklar Kaydol 

İmparatorluklar ve Uygarlıklar Altın kazanmak için ise yapmanız gereken çok basittir. Aşağıda bulunan bağlantıdan giriş yaptıktan sonra Facebook arkadaşlarınızı oyuna davet edin ve her bir arkadaşınız için 10 altın kazanın.

İmparatorluklar ve Uygarlıklar Altın Kazan

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

The Third Age Kaydol – Oyna

Gerçek zamanlı strateji oyunlarını sevenler için R2 Games firmasından oldukça iddialı ve oynaması keyifli bir …

10 Yorumlar

  1. beni oyuna alırmısın

  2. it is not working at all

  3. Oyun para kazanamayınca kapandı ne yazık ki 🙁

  4. İndir Kaydol Tüh be çok güzel oyundu :(.Neyse cevap verdiğiniz için teşekkür ederim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.