Juggernaut

Juggernaut OYUNU KAPANMIŞTIR. Diğer oyunlar için http://www.indirkaydol.com/kategori/online-oyunlar/ sayfamızı ziyaret edebilirsiniz!

Juggernaut, indirme ve yükleme yapmaksızın tarayıcı üzerinden oynanabilen ücretsiz bir MMORPG oyunudur. Oyuna kısa ve oldukça kolay bir kayıt sürecinden sonra browser tabanlı bir oyun olması dolayısıyla direk başlanabilir. Ancak oyun hızını arttırmak ve daha performanslı bir oynayış elde etmek için arzu eden oyuncu istemciyi indirebilmektedir. Kayıt işleminden sonra direk maceranın başladığı Juggernaut oyununda dakikalar içinde hayran olunacak 3 boyutlu grafiklerin olduğu muhteşem atmosferde ilk canavarla dövüş başlamış olacaktır.

Sponsor Reklam

Son derece yüksek kaliteli 3D özellikli bu dövüş sahneleri, 3 boyutlu motor birimi sayesinde oyuncuya oldukça gerçekçi savaş alanı sahneleri yaşatmaktadır. Önceleri sadece istemci üzerinden oynanan oyunlarda mümkün olabilecek bu tecrübe böylelikle browser penceresine de taşınmış olmaktadır.

Juggernaut Kapandı
Juggernaut Kapandı
Oyun yayında değildir. Kapanan oyun hakkında bilgi geldikçe sizinle paylaşacağız!

Juggernaut’da oyuncu İlk dövüşünün ardından oyun hikayesini çözüp anlamaya başlamaktadır. Oyunda verilen ilk görev genç bir “Akrep” olarak tamamlandıktan sonra oyuncu yeteneklerini ve bağlılığını ispatlayarak yeni görevler almaya hak kazanır. Alınan her yeni görev oyuncunun, oyunun işleyişini anlamasını sağlar ve yavaş yavaş Haradan’ın derinliklerine çekmeye başlar.
Haradan, üzerinde yaşayan her canlının olağanüstü güçler tarafından aşırı öfkeli ve tehlikeli hale getirildiği ve hiçbir yerinde barışın hüküm sürmediği bir bölgedir.

Sponsor Reklam

Her an her şeyin olabileceği bu yerde ani sürprizlere hazırlıklı olunmalıdır. Ayakta kalabilmek için korkunç yaratıkları avlamalı, verilen görevleri tamamlamalı ve en şeytani liderleri bile kendi zindanlarında yenilgiye uğratarak bu çok tehlikeli durumlardan bile az hasarla kurtulmayı öğrenmek gerekmektedir. Bütün bu engellerin aşılmasıyla oyuncu hedefine gittikçe yaklaşacak ve zırhların zırhı olarak nitelendirilen Juggernaut’u kuşanma şansını elde ederek, bütün kahramanların içinde en güçlüsü olma ünvanını alacak ve dünyayı kurtaracaktır. Bunu başarabilmenin yolu ise görevleri tam olarak yerine getirerek elde edilebilecek ya da oyuncunun kendi kendine imal edebileceği veya satın alabileceği nesneleri kullanarak hayatta kalmayı başarmak ve kazanmaktır.

Juggernaut
Juggernaut
Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

GeForce Experience İndir

Dünyanın en çok satan ve en iyi ekran kartlarını üreten firmalardan birisi olan Nvidia özellikle …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.