Kıyamet Savaşçıları İndir – Kaydol

Uzun zamandır kaliteli bir MMORPG oyunu web üzerinde çıkmıyordu, çıksa da Türkçe olarak oynanamıyordu. Kıyamet Savaşçıları ücretsiz ve tamamen Türkçe olark web üzerinden oynanan son zamanların en iyi oyunlarından birisidir. Bu yazıda sizlere oyun hakkında bilgi, gelişme için yardım, Kıyamet Savaşçıları Hızlı Giriş indirme ve nasıl gireceğinizi tek tek anlatacağız. Oyunla ilgili sormak istediklerinizi yazının sonunda yer alan yorum forumlarından bize iletebilirsiniz.

Sponsor Reklam

Kıyamet Savaşçıları nasıl oynanır? Oyunda 3 farklı sınıf bulunmaktadır: Avcı, Şövalye, Büyücü daha sonra ilerleyen seviyelerde bu sınıflar daha üst sınıflara Nişancı, Tapınak, Bilge’ye dönüşür. Oyun başlangıcında görevleri yaparak, yeni sunucu etkinliklerinden faydalanarak çok kısa sürede (bir günden az) 160 seviyeye çok rahat çıkarsınız. İyi bir oyuncu ve biraz para yatırarak 200 seviyeye bile çıkabilirsiniz.

Kıyamet Savaşçıları taktikler, gelişim rehberi: Oyunu öğrenmek için yeni açılan bir sunucuda (haftada en az 1 sunucu açılıyor) başlayın. Bu sunucuda nelere dikkat etmeniz gerektiğini, nasıl hızlı seviye atlayarak savaş puanınızı yükseltmeyi öğrenin. Oyunu öğrendikten sonra başka bir sunucuya geçin. Para yatırmada sıkıntınız yok ise sıfırdan yeni bir sunucuda ilk günden girerek başlayın ve hemen VIP ayrıcalıklarını alın. Bu tür oyunlarda parasız çok yükseklere gelemeyeceğinizi biliyorsunuzdur. Kıyamet Savaşçıları’da ne yazık ki bu tarz bir oyun.

Sponsor Reklam

Oyunun iyi yanı ise en gelişmiş oyuncuların seviye ortalamasına göre size ekstra XP vererek oyunda denge kurulmasını sağlamasıdır. Ayrıca tüm oyuncuların isimlerinin başında hangi sunucu olduğunu yazması ileride sunucu birleşimlerinin olacağını gösterir. Böylelikle azalan oyuncu sayısını da bu şekilde arttırarak oyundaki zevkin azalmasını engeller.

Kıyamet Savaşçıları Gelişme Taktikleri
Kıyamet Savaşçıları Gelişme Taktikleri

Oyunda PvP (birebir kapışma), BvB (birlik kapışma), Arena ve normal haritada diğer oyuncularla savaşma şansınız vardır. Özellikle haritada diğer oyuncuların saldırmasını engellemek için oyun seviye kasmak için karakterinizi bıraktığınızda size 6 saatlik koruma sağlar. Bu inaktiflik koruması diğer oyuncuların size saldırmasını engeller.

Pet, kanat, binek, ekipman geliştirmeleri Savaş Puanınızı en çok etkileyenlerdir. Seviye atladıkça elde edilen puanlar, yetenekler de yine Savaş Puanınızı arttırır. Oyunda 180 seviyeden sonra seviye atlamak zorlaşmaktadır. Daha çok XP (deneyim) almak için parti kurmak (%30’a kadar) ve Hızlı Giriş ile girmek (%10 ekstra) daha çok deneyim kazanmanızı sağlar.

Kıyamet Savaşçıları Hızlı Giriş İndir
Kıyamet Savaşçıları Hızlı Giriş İndir

Oyuna kayıt olmak ise oldukça kolaydır. İsterseniz Facebook üzerinden isterseniz oyun yapımcısı 37Games üzerinden oyunu oynayabilirsiniz. Aşağıda her ikisi içinde Kıyamet Savaşçıları Kaydol butonları verilmiştir.

Kıyamet Savaşçıları Kaydol – Facebook   Kıyamet Savaşçıları Kaydol – 37Games

Kıyamet Savaşçıları Hızlı Giriş İndirmek için yazının başında yer alan Kıyamet Savaşçıları İndir butonunu kullanabilirsiniz. Hızlı giriş ile girmek için ise programı açıktan sonra giriş demeli eğer 37Games hesabınız var ise bununla yok ise Facebook hesabınızla giriş yapmalısınız. Facebook hesabınızla giriş yapmaya çalıştığınızda karşınıza Facebook giriş sayfası Internet Explorer ile açılacaktır. Burada facebook’a giriş yapıp – “Beni hatırla” derseniz bir daha şifre yazmaya gerek duymadan hızlı girişi ile oyuna giriş yapabilirsiniz.

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

The Third Age Kaydol – Oyna

Gerçek zamanlı strateji oyunlarını sevenler için R2 Games firmasından oldukça iddialı ve oynaması keyifli bir …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.