Knight Online World İndir – Kaydol

Türkiye’de en çok oynanan ve hala oynanmakta olan Knight Online oyununun en son versiyonu olan bu oyunda gerçek bir MMORPG deneyimi yaşayabilirsiniz. Türk oyun sevenleri rol yapma oyunu ile tanıştıran Knight Online World ülkemizde kendine has bir dil bile geliştirmiştir. Oyunun adı bile “kınayt” olarak söylenmektedir. İngilizce ve Türkçe karşımı olan bu dili genellikle sadece Knight Online World oynayanlar anlayabilirler.

Sponsor Reklam

Knight Online World’de iki farklı ırk vardır. Oyuna başlarken El Morad yada Karus ırklarından birini seçmeniz gerekir. Burada dikkatli bir seçim yapmalısınız, çünkü seçiminiz geri alınmaz. Ayrıca oyunda temel 4 sınıf ve her bir sınıfın 2 gelişim aşaması vardır. Oyuna kayıt olduktan sonra aşağıdaki butondan oyunun resmi sitesine gider oyunu indirebilirsiniz.

Knight Online World İndir

  • Warrior : (Arch Tuareg) Berserker ve Berserker Hero
  • Rogue: (Tuareg) Hunter ve Shadow Bane
  • Magician: (Wrinkle Tuareg) Mage ve Ark Mage
  • Priest: (Tuareg I Purituareg) Shaman ve Shadow Knight

Warior sınıfı yakın dövüşte usta, tek kılıç – kalkan yada çift elli silahlar kullanabilen sınıftır. Güçlü zırhı ve yakın dövüşteki ustalığı ile ön plana çıkar. Rogue ok – yay kullanabilen, hızlı hareket ederek düşmana ölümcül darbeler indirebilen sınıftır. Magician saldırı büyülerine usta olan sınıftır. Alan saldırısı ve uzaktan saldırıları ile düşmanlarına korku verir. Priest ise “party”lerin olmazsa olmazı iyileştirici büyüleriyle ünlü sınıftır. Aynı zamanda büyü saldırıları yapabilmektedir.

Sponsor Reklam

Knight Online World’ün gelişmiş bir klan sistemi bulunmaktadır. Arkadaşlarınızla kuracağınız güçlü bir klan oyunda sizi üst seviyelere kolaca taşıyacaktır. Ayrıca oyunda bulunan Party sistemi ile güçlü yaratıklara karşı beraber saldırabileceğiniz ve ortak deneyim kazanabileceğiniz bir yapı vardır. Güçlü bir party ile kolayca seviye atlayabilir, eşya düşürebilir ve düşmanlara karşı birlik olabilirsiniz.

Lunar Wars adı verilen savaşlar ise oyuna zevk veren ve gücünüzü gösterebileceğiniz alanlardır. Bu alanlarda gerçek PvP deneyimi ile taktiğinizi, stratejinizi ve karakterinizin gücünü ispatlayabilirsiniz. 30 seviye sonrası katılabileceğiniz bu savaşlarda deneyim puanı (xp) kaybetmezsiniz. Ronark Land adı verilen savaşlarda ise 24 saat avlanabilir ve savaşabilirsiniz. Ronark Land 35 seviye, Ardream 45-59 seviye ve  Ronark Land Base 60-69 seviye olarak 3 kısımdadır. Ayrıca kale kuşatması anlamına gelen Castle Siege savaşlarıda yine oyun içinde bulunmaktadır. Bu savaş hakkında bilgi almak için yazının sonunda bulunan videoları izleyebilirsiniz.

Gerçek bir savaş deneyimi sunan birçok kısmı olan oyunda özellikle PvP mücadeleleri inanılmaz zevklidir. Oyunda sağlam bir klanda olmak, Castle Siege savaşları açısından önemlidir. Ama en önemlisi seviye atlamak için sağlam ve devamlılığı olan Party’ler bulmaktır. Bu nedenle arkadaşlarınızla aynı sunucuda oynamanız önemlidir. Oyunda şuan 18 farklı sunucu olduğunu hatırlatalım.

Yılların eskitemediği oyunlarda birisi olan bu oyuna sizde kayıt olmak istiyorsanız aşağıda bulunan Knight Online Kaydol butonuna basmanız yeterlidir. Oyunu indirip, kayıt işlemini bitirdikten sonra sizde karakter geliştirmenin ve savaşların keyfini çıkartabilirsiniz.

Kngiht Online World Kaydol

 

Knight Online World nasıl oynanır izle.

Knight Online World’de kale kuşatması (Castle Siege) nasıl yapılır izle.

 

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

The Third Age Kaydol – Oyna

Gerçek zamanlı strateji oyunlarını sevenler için R2 Games firmasından oldukça iddialı ve oynaması keyifli bir …

1 yorum

  1. Önder Yildiz

    ne bicim bise kaydol mu kngt
    hic güzel olmamaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.