Koruyucu Kaydol – Koruyucu Oyna

Koruyucu oyunu kapanmıştır!

Kuşkusuz bu yılın en iyi kule savunma oyunu Koruyucu oyunudur. İlk kez bir kule oyununu tamamen Türkçe oynama şansı bu oyunla beraber gelmiştir. Alışılmış kule oyunlarından çok daha iyi olan bu oyunu zevkle oynayacaksınız. Kahramanlar, kule geliştirmeleri, diğer oyuncularla kahraman savaşı, akın akın gelen düşmanlara karşı büyüler ve daha fazlası bu oyunda sizlerle.

Sponsor Reklam

Koruyucu bilinen kule oyunlarına çok daha farklı bir yaklaşım getirmektedir. Bu değişikliklerden ilki oyuncu ve kahramanların seviye atlayabilmesidir. Büyücü, okçu ve savaşçı (mancınıkçı daha doğru olur) sınıflarında bulunan 3 farklı kahraman alabilirsiniz. Bu kahramanları kulelere yerleştirmeden kuleler savaş dahil olmamaktadır. Ayrıca bu kahramanlar seviye atladıkça kuleleri de geliştirme şansınız bulunur.

Kuleler de tıpkı savaşçılar gibi büyü, ok ve mancınık olarak 3 gruptadır. Kahraman olmadan çalışmayan bu kuleler kahraman seviyesi 10 – 25 ve 45 olduğunda geliştirilmektedir. Büyü kulesini Ateş, Su ve Şimşek kulesi olarak 10. seviyede geliştirebilirsiniz. Aynı şekilde Okçu kulesini Yaycı, Tüfekçi ve Simya kulesi olarak değiştirebilirsiniz. Son olarak savaşçı (mancınık) kulesini Bomba, Lazer ve Roket kulesi olarak geliştirebilirsiniz. Her farklı geliştirmenin kendine has artıları bulunmaktadır. Bazıları tek bir düşmana fazla zarar verirken, bazıları birden fazla düşmana zarar verme yeteneğine sahiptir.

Sponsor Reklam

Oyunda kahramanlara deneyim kazandırabilir ve Miğfer, Silah, Zırh, Eldiven, Takı ve Ayakkabı giydirebilirsiniz. Tabi tüm bu kıyafetler ve seviye arttırımı kahramanınızı daha güçlü yapacaktır. Oyunda ayrıca Kırmızı, Mavi, Yeşil ve Beyaz kahraman dereceleri bulunmaktadır. Kırmızı en iyi kahraman derecesi iken beyaz en düşük kahraman seviyesidir. Kahramanlarınızı Han kısmından Basi ve Gelişmiş ilanlarla elde edebilirsiniz. Tabi kahraman alımı yaparken derecesi kadar sınıfına da bakmanızda fayda vardır. Çünkü farklı sınıflarda kahramanlara sahip olup, bu kahramanları kulelere yerleştirmeniz gerektiğini unutmayın.

Koruyucu oyunu özelliklerini anlatmakla bitiremiyoruz. Macera kısmında diğer oyuncuların kahramanları ile savaşabilirsiniz. En yüksek seviye ve en yüksek güçteki 4 kahramanınızın girdiği bu savaşlarda onur, altın ve 5 – 10 – 15 kazanma sayılarında ödüller kazanırsınız. Hazine kısmında ise kahramanlarınız için ekipmanlar, kahraman ilan kartları ve altın kazanbilirsiniz. Ekipmanları güçlendirmek için Atölye kısmını kullabilir, kahramanları eğitmek ve ekipman giydirmek için Kahraman kısmını kullabilirsiniz. Ayrıca oyunda günlük ödüller, günlük görevler, haftalık ödüller ve ana görevler mevcuttur.

Dediğimiz gibi en iyi kule oyunu oynamak için kesinlike Koruyucu oynamalısınız. Koruyucu oynamak için aşağıda bulunan Koruyucu Kaydol butonuna basarak kayıt işlemini gerçekleştirin. Sizde kuleler, kahramanlar ve sayısız düşmanın olduğu bu oyunda gücünüzü gösterin.

Koruyucu Kaydol

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

The Third Age Kaydol – Oyna

Gerçek zamanlı strateji oyunlarını sevenler için R2 Games firmasından oldukça iddialı ve oynaması keyifli bir …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.