KPSS Anayasa Oyunu 1.0 İndir

KPSS Anayasa Oyunu 1.0 yapımcı sitesi kapandığı için artık indirilmemektedir.

Eğlenerek KPSS’nin Anayasa konularını çalışmak istiyorsanız “KPSS Anayasa Oyunu 1.0″‘ı indirebilirsiniz. Lise, önlisans ve lisans KPSS sınavlarına hazırlanan öğrencilerin detaylı bilgi çıkmasından dolayı zorlandığı Anayasa bölümünü eğlenerek, kendinizi test edebilirsiniz. Siz de bu programı indirmek istiyorsanız, sayfanın alt kısmındaki KPSS Anayasa Oyunu 1.0 İndir butonuna tıklayarak, indirebilirsiniz.

Sponsor Reklam

Buğra Ayan tarafından hazırlanan programda 7 alt oyun bulunuyor. Ayrıca 100’e yakın bölümde, toplam yaklaşık 500 soru bulunuyor. Bu sorular hazırlanırken çok güzel bir yöntem izlenmiş. Bildiğiniz gibi KPSS soruları ÖSYM tarafından hazırlanırken 5 şık veriliyor. Bu şıkların arasında doğru cevabın yanında, bir ya da iki şık doğru cevaba yakın, yani çeldirici şık olarak veriliyor.

KPSS Anayasa Oyunu

Sponsor Reklam

KPSS Anayasa Oyunu programında ise, Akıllı Şık Tekniği kullanılmış. Bu teknikle doğru cevaba yakın şıklar verilmiş. Yani 5 şık değil, yerine göre 3 şık verilmiş. Böylece çeldirici şıklarla doğru cevabın olduğu şıkları, şık sayıları azaltılarak size sunulmuş. Bu yöntemin sayesinde, çeldirici şıklara daha az soruda ulaşabilirsiniz.

KPSS Anayasa Oyunu programının içerisinde bulunan Anayasa dersi konuları şunlardır;

-Hukukun Temel Kavramları

-Türkiye’nin Anayasal Tarihi

-Temel Hak ve Hürriyetler

-Yasama

-Yürütme

-Yargı

-İdare Hukuku

Programda yukarıdaki 7 konudan farklı sayılarda sorular, bir oyun şeklinde sunulmuş. İndirme ve kurulma esnasında internet kotanızı ve bilgisayarınızı yormayan program, sizi eğlendirerek öğrenme mantığıyla hazırlanmış. Siz de programı ücretsiz olarak indirmek istiyorsanız, alt kısımdaki KPSS Anayasa Oyunu 1.0 İndir butonuna tıklamanız yeterlidir.

KPSS Anayasa Oyunu – İNDİR  

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

EBA Oyunları – Akıl Oyunları Oyna

Milli Eğitim Bakanlığının eğitici oyunlarını EBA web sitesi üzerinden paylaşmaktadır. Ben de sizlere tüm EBA …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.