KPSS İlanları Programı – İndir

Artık KPSS ilanlarına, Android tabanlı cep telefonu ve tablet bilgisayarlarınızdan, tek bir uygulamayla ulaşabilirsiniz. Üstelik bunun için herhangi bir ücret ödemek zorunda da değilsiniz.NCK Mobile tarafından geliştirilen uygulama ücretsiz olarak indirilebilmekte. Siz de KPSS İlanları uygulamasını ücretsiz olarak indirmek istiyorsanız, sayfanın alt tarafındaki KPSS İlanları Programı İndir butonuna tıklayarak, ilanlara ulaşabilirsiniz.

Sponsor Reklam

KPSS İlanları uygulamasıyla; ilanlara kategori şeklinde ulaşabilmektesiniz. Kategoriler;

-Kamu İlanları

Sponsor Reklam

-Memur İlanları

-Sözleşmeli İlanları

-KPSS A İlanları

-KPSS B İlanları

-SDYV İlanları

-Kalkınma Ajansı İlanları

-Genel İş İlanları

Bu şekilde kategorilendirilmiş ilanlara bu uygulamayla ulaşabilirsiniz. Ayrıca önemli bir ayrıntı; ilanlar güncel olarak sunuluyor. Eğer geçmiş ilanlara bakmak ve daha önce hangi şartlarda alım yapılmış gibi özelliklere bakmak istiyorsanız geçmiş ilanlar bölümde istediklerinize ulaşabilirsiniz.

Size uygun gelen, beğendiğiniz bir ilan olursa, bu ilanı favorilerinize ekleyebilirsiniz. İsterseniz de bu ilanları Facebook üzerinden paylaşabilirsiniz. Uygulamayla, ilanlarda ekli olan dokümanları doc, xls, pdf gibi formatlarda açabilirsiniz.

Uygulamanın bir başka güzel özelliği ise; arama kısmına ilanlarla ilgili istediğiniz anahtar kelimeyi yazıp, ilanlar arasında seçim yapabilirsiniz. Sizin belirlediğiniz anahtar kelimenin bulunduğu ilanlara kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Ücretsiz olarak Android cep telefonu ve tablet bilgisayarlarınıza indirebildiğiniz KPSS İlanları programını isterseniz, telefon yada tablet bilgisayar hafızasında yer kaplamadan, direkt olarak SD kart üzerine yükleyip, kullanabilirsiniz. Bu ücretsiz, kullanımı kolay ve ilanlar arasında rahatlıkla ayırım yapabildiğiniz uygulamayı Google Play Store üzerinden indirmek için, aşağıdaki KPSS İlanları Programı İndir butonuna tıklayıp, puanlarınıza, bölümlerinize, vb. genel özelliklerinize uygun ilanlara rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

KPSS İlanları Prog. (Android) İNDİR  

 

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

Exxen Kaydol

Exxen İndir – Kaydol

2000 yılında bundan 20 sene sonra televizyonlar akıllı cihazlara dönüşecek ve televizyonu bir kanalı açıp …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.