Star Conflict İndir-Kaydol-Oyna

Geleceğin uzay savaşları içerisinde yerinizi almak istiyorsanız, Star Conflict oyunu deneyebilirsiniz. Uzay savaşlarında savaş pilotu olabileceğiniz oyun; Savaş, Aksiyon ve Bilimkurgu tarzında, MMO-MMOTPS türündedir. Siz de oyuna kaydolup oynamak ve oyunu indirmek istiyorsanız, yazımızın sonundaki alt kısımdaki Star Conflict Kaydol – Oyna ve Star Conflict İndir butonlarına tıklayabilirsiniz.

Sponsor Reklam

Gaijin firması tarafından yayınlanan oyun, uzay savaşlarını konu alıyor. Gelişmiş görsel ve sessel efektlerin kullanıldığı oyun, size gerçek bir savaş deneyimi sunuyor. Oyunun hikayesine kısaca bakacak olursak; dünya artık yaşanmaz hale geliyor ve insanlar yavaş yavaş uzay derinliklerinde kendine yer aramaya başlıyor. Yeni bir hayata başlayan insan ırkı koloniler halinde uzayın derinliklerinde yaşamaya başlıyor.

Yaşanan gezegenlerin hepsinin kendine özel özellikleri bulunduğu için hepsinin yaşama şartları farklıdır. İşte bu koloniler arasındaki savaşı konu alan Star Conflict oyunun da, bu uzay savaşlarında görev alan uçak filolarını başına geçip, bu gemileri yönetip savaşacaksınız. Uygulayacağınız stratejilerle savaş deneyiminizi arttırıp, bilimkurguyla birlikte uzayda söz sahibi olmaya çalışacaksınız.

Sponsor Reklam

Star Conflict oyunu üç farklı oluşumdan oluşuyor. Sizin bağlı olduğunuz bu üç oluşumla beraber, savaşlarda başarılı olmaya çalışacaksınız. Bu görevleri yerine getirdikçe, sizleri daha zor ve zevkli yeni görevler ve savaşlar bekliyor. Ayrıca oyunda; bakım ve onarım, savaş ve taşıyıcı özellikleri bulunan gemiler bulunuyor. Sahip olduğunuz bu gemileri istediğiniz gibi kişiselleştirip, oyunda başarılı oldukça gemilerinizi geliştirebilirsiniz. Yani geminizi istediğiniz doğrultuda donatabilirsiniz.Oyunda kendi başınıza savaşabileceğiniz gibi, ittifaklar oluşturup daha güç bir sisteme dahil olabilirsiniz. Zaten heyecan dolu bu bilimkurgunda, ittifaklar oluşturmanız oyunu daha heyecanlı ve sürükleyici hale getiriyor.

Star Conflict oyunu savaş üzerine kurulu bilimkurgu ve aksiyon türünde oyunlar arasında oldukça başrılıdır. Onbinlerce kullanıcısı olan oyun, etkileyici sahne ve grafikleriyle size 3 boyutlu, gerçek bir savaş deneyimi sunuyor. Siz de Star Conflict oyununa kaydolup, oynamak ve oyunu indirmek için aşağıdaki Star Conflict Kaydol – Oyna ve Star Conflict İndir butonlarına tıklamnız yeterli. Arc Games firması tarafından sunulan oyun keyifle oynanmaya devam etmektedir.

Star Conflict Kaydol/zilla_button]

Star Conflict İNDİR  

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

The Third Age Kaydol – Oyna

Gerçek zamanlı strateji oyunlarını sevenler için R2 Games firmasından oldukça iddialı ve oynaması keyifli bir …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.