ComboFix İndir

Bazen bilgisayarlarımızda bulunan zararlı yazılımları silmek için antivirüs programları yeterli olmayabiliyor. İşte burada devreye, en popüler malware, trajan, adware, virüs gibi zararlı yazılım silme, engelleme programlarından biri olan Combo Fix programı giriyor. Siz de Combo Fix programını ücretsiz olarak indirmek için, yazımızın sonundaki, sayfanın en alt kısmındaki Combofix İndir butonundan indirebilirsiniz.

Sponsor Reklam

Combo Fix’i diğer benzeri virüs programlarından ayıran en önemli özelliği çok derinlerde de tarama yapabilmesidir. Bu nedenle burada önemli bir noktadan bahsedelim; geni çaplı ve derin taramalar yaptığı için, programın kullanımı sırasında diğer güvenlik programlarını ve uygulamaları kapatmanız gerekmektedir. Tarama ve temizleme işlemi, bu uygulamaları kapattıktan sonra başlıyor.

Programla birlikte derin taramalarla temizlik yapıldığından bahsetmiştik. Özellikle malware temizleme konusunda popülerleşmiş program, flashdisk ve CD’lerden bulaşan amvo.exe isimli zararlı dosyaları silmekte oldukça başarılıdır. Bu zararlı uygulamalar en önemli özelliği kendini kopyalayıp gizlemesidir. Eğer bu malware bilgisayarınıza bulaşmışsa, bilgisayarınızda yaptığı en önemli değişiklik gizli klasör gösterme / kapatma seçeneğinin kaybolmasıdır. Eğer siz de böyle bir sorun yaşıyorsanız, Combo Fix uygulamasını mutlaka indirmenizi tavsiye ederiz.

Sponsor Reklam

Bazı durumlarda antivirüs programlarının bilgisayarınızdaki zararlı yazılımları temizleyemediği durumlarda, Combo Fix programı vazgeçilmez uygulamalarınızdan olacaktır. Ayrıca şunu da belirtmekte fayda var; önce antivirüs programlarından tarama yapıp, sonra Combo Fix’ten tarama yapmanızı öneriyoruz.

Combo Fix programını kurduktan sonra, dikkat etmeniz gereken birkaç adımdan bahsedelim;

-Programı çalıştırmadan önce diğer antivirüs programı ve uygulamalarını kapatmalısınız.

-Vista kullanıcıları, uygulama kısayoluna sağ tıklayıp, “Yönetici Olarak Çalıştır” kısmına tıklamaları gerekiyor.

-Uygulama çalışırken, programın verdiği uyarı ve adımları dikkatlice takip etmelisiniz.

-Tarama bittikten sonra bilgisayarınız otomatik yeniden başlayacaktır.

-Uygulama bilgisayarınızın saatini değiştirir. Bu durum önemli değildir. Nedeni gizli olan zararlı yazılımları bulma çabasıdır.

ComboFix Fotoğraf 6

Özellikle USB bellek gibi araçlardan bulaşan zararlı yazılımları temizlemekte oldukça başarılı olan Combo Fix, kanımızca her bilgisayarda bulunması gereken bir programdır. Siz de bu kötü yazılımlara karşı bilgisayarınızı korumakta etkili olan programı indirmek istiyorsanız, aşağıdaki Combo Fix İndir butonuna tıklamanız yeterlidir.

Combo Fix İNDİR  

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

Trend Micro Kaldırma Sorunu Çözümü

Program ekle kaldırdan bir türlü kalkmayan ve hata veren antivirüs programları herkesin başına gelmektedir. indirkaydol …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.