Vast Wars Kaydol-Oyna

Tarayıcı üzerinden oynanabilen, strateji türünde bir oyun olan Vast Wars kaliteli oyun sistemiyle dikkat çekiyor. Vast Wars oyununda amaç; sahibi olduğunuz şehrin denetimi en iyi şekilde yapıp, diğer şehirler arasında ön plana çıkmaktır. Bunun için size 3 farklı karakter veriliyor. Bu karakterlerden birisini seçip, şehrinizi kontrol edebilirsiniz. Siz de Vast Wars oyununa kayıt olup, oynamak için sayfanın alt kısmındaki Vast Wars Kaydol – Oyna butonuna tıklamanız yeterli.

Sponsor Reklam

Hiçbir özel gereksinime gerek olmadan, direkt herhangi bir tarayıcı üzerinden oynayabileceğiniz Vast Wars oyunun dili İngilizcedir. Fakat dilinin İngilizce olması sizi korkutmasın. Sürükleyici ve eğlenceli bu strateji oyununda, oyunun mantığını çözmeniz için, az biraz İngilizce bilginizin olması yeterli. Kolaylıkla oyunun gidişatını anlayıp, sürükleyici hikayesinde kendinize yer açabilirsiniz.

Vast Wars oyununda kısa sürede kayıt olup, hemen oyunu oynamaya başlayabilirsiniz. En başta sizden içerisinde Türkiye’nin de bulunduğu bir ülke seçip, o ülkeye kayıt olmanız isteniyor. Ülkenizi seçtikten sonra size üç farklı karakter veriliyor. Bu karakterler; İş Adamı, Polis ve Çete Lideri. Bu karakterlerden birini seçerek, şeçtiğiniz ülkedeki şehrinizi bunlardan biriyle geliştirmeye, zenginleştirmeye başlayabilirsiniz.

Sponsor Reklam

Oyundaki üç karakterden İş Adamı ile; çeşitli yatırımlar yapıp, şehrinizin büyümesini, zenginleşmesini sağlayabilirsiniz. Polis karakteri ile; geniş bir yetkiye sahip olursunuz ve şehrin güvenliğinden sorumlu olursunuz. Çete Lideri karakterini seçerseniz ise; şehir de bir efsane olup, kendi birliğinizi oluşturup, şehir üzerinde hakimiyet sağlayabilirsiniz.

Bu üç karakterin kendine ait özellikleri bulunmakta. Ve karakterlere göre farklı görevler verilmekte. Bu verilen görevleri yerine getirdikçe, başarılı oldukça karakteriniz üzerinde değişimleri yaşabilecek, karakterinizi geliştirebileceksiniz. Karakter hakkında daha detaylı bilgi almak için, oyunun başında kısa bir eğitim bölümüyle karşılaşacaksınız. Yedi aşamadan oluşan bu bölümde, karakterinizin özelliklerini ve şehri nasıl hakimiyet altında tutacağınızı öğrenebilirsiniz.

Herhangi bir yükleme yapmadan, tarayıcı üzerinden oynayabileceğiniz bu strateji oyununda, farklı özellikte ve iş grubunda karakterlerin bulunması, oyunu daha zevkli hale getiriyor.Siz de bu strateji oyunu Vast Wars’a kayıt olup, oynamak için alt taraftaki Vast Wars Kaydol – Oyna butonuna tıklayıp, oyunu oynamaya başlayabilirsiniz.

Vast Wars KAYDOL-OYNA  

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

The Third Age Kaydol – Oyna

Gerçek zamanlı strateji oyunlarını sevenler için R2 Games firmasından oldukça iddialı ve oynaması keyifli bir …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.