Chaos Range Kaydol-Oyna

Herhangi bir tarayıcı üzerinden, yükleme yapılmasına gerek kalmadan, online oynanabilen Chaos Range, MMORPG (Browser) türünde Macera, Savaş ve Strateji türünde bir oyundur. Tarayıcı üzerinden oynanan oyunlardaki sorunlardan biri olan donma ve hikayenin kolay anlaşılamaması sorunları bir tarafa bırakıp, Chaos Range oyununa hemen ısınacaksınız. Siz de Chaos Range oyununa kayıt olup, oynamaya başlamak için, sayfanın alt kısmındaki Chaos Range Kaydol – Oyna butonuna tıklamanız yeterlidir.

Sponsor Reklam

BGG Point firması tarafından yayınlanan Chaos Range oyununu istediğiniz gibi free2play oynayabilirsiniz. Gerçek oyuncularla beraber oynanabilen oyun savaş, strateji ve mitoloji ağırlıklıdır diyebiliriz. Bu tarzda oyunlardan hoşlananlar için, kaçırılmaması gereken bir oyundur. Oyunda başladığınız da karşınıza sizin seçmeniz için üç karakter veriliyor. Bu üç karakterden birini seçtikten sonra erkek ya da dişi olmasına karar veriyorsunuz. Assassin, Mage ve Warrior olarak verilen bu üç karakterin, her birinin kendine özgü özellikleri ve güçleri bulunuyor.

Karakterinizi seçtikten sonra ise size günlük ya da özel görevler veriliyor. Siz bu görevleri yaptıkça oyunda puan kazanıyorsunuz. Puanlarınız arttıkça karakterlerinize özel yeni gelişmiş güçler ve silahlar çıkıyor. Ayrıca diğer oyunlardan farklı olarak, Chaos Range’de seviye atlamak daha zevkli. Çünkü diğer oyunlarda seviye atlamanın zor olduğunu kabul edersek, Chaos Range’de eğitimlerinizi alarak bazı görevleri yaptıktan sonra, size özel vip kısmı açılıyor. Bundan sonra ise vip olarak oyuna devam ediyorsunuz. Vip kısmını açtıktan sonra oyun daha zevkli ve sürükleyici hale geliyor.

Sponsor Reklam

Chaos Range’de ilerledikçe, sizi daha çok zorlayacak görevler bekliyor. Bu zor görevler aynı zamanda oyunu daha heyecanlı hale getirdiği için, oyunun başından kalmak oldukça zor hale geliyor. Gerçekçi sistemlerle, savaş, strateji ve mitoloji karışımı olan Chaos Range oyununa kayıt olup oynamak için, alt taraftaki Chaos Range Kaydol – Oyna butonuna tıklamanız yeterli.

Chaos Range KAYDOL-OYNA  

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

The Third Age Kaydol – Oyna

Gerçek zamanlı strateji oyunlarını sevenler için R2 Games firmasından oldukça iddialı ve oynaması keyifli bir …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.