Manga Nasıl Çizilir İndir

Sizlerde Manga karakterleri seviyor, çizim konusunda yetenekli olduğunuzu düşünüyorsanız bu yazıda sizlere yardımcı olacak uygulamaları sunacağız. Manga’nın bir sanat olduğunu unutmayın ve tüm sanat dallarında olduğu gibi yetenek ile birlikte bolca da emek harcamalısınız. Harcadığınız emekler kesinlikle sanatınıza yansıyacaktır.

Sponsor Reklam

Manga nedir? Manga Japonların çizgi romanlar için verdikleri isimdir. Ama bilinen çizgi romanlardan (Marvel, DC Comics) çok daha farklı bir stile sahiptir. Anime çizgi sanatıyla çizilen bu çizgi romanlar abartılıdır. Geçmişi çok eskiye dayanan manga kültürü günümüzde tüm dünyada milyonlarca hayranı olan çizgi roman sanatını temsil eder.

Manga Nasıl Çizilir İndir
Manga Nasıl Çizilir İndir

Manga uygulamaları ile manga nasıl çizilir, anime nasıl çizilir konularında destek alarak kendinizi geliştirebilirsiniz. Aşağıda sizler için listelediğimiz uygulamaların hepsi kendisine göre farklı bir yaklaşım sergileyerek size anime ve mangayı öğretiyor.

Sponsor Reklam
  • Manga Nasıl Çizilir: Bu uygulamada Youtube videoları ile sizlere çizimler anlatılmaktadır. Dili İngilizce olsa da oldukça başarılı bir uygulamadır.

Manga Nasıl Çizilir İndir

  • Manga Anime Çizmek: Anime karakterlerin bacak, göz, yüz, gövde gibi farklı kategorilerde Youtube videoları ile anlatım yapmaktadır.

Anime Çizim – Nasıl Çizilir İndir

  • Anime Çizim: Bu uygulamada yine kategorilere ayırarak bacak, yüz, saç, göz, gövde gibi eğitici videolar ile çizim yapmayı öğretmektedir. Aslında uygulama karikatür çizmek, oyun karakteri çizmek gibi birçok konuda sizlere destek olacaktır.

Anime Çizmek İndir

  • Anime Çizmek: Yine kategorilere ayrılan videolar ile çizimlerinizi sosyal ağlarda paylaşmanızı da imkan veren uygulamadır. Bu uygulamada da kategoriler ile kolayca çizim yapabilirsiniz.

Anime Çizmek İndir

Yukarıdaki uygulamalar android kullanıcıları içindir. Aşağıda bulunan uygulamalar ise iOS (iPad ve iPhone) kullanıcıları içindir.

Manga Nasıl Çizilir
Manga Nasıl Çizilir
  • Drawing Ideas: Learn How to Draw Tutorials: 1500’den fazla çizimi nasıl yapacağınızı tek tek anlatan gelişmiş bir uygulamadır. İngilizce olması sizi korkutmasın görsel anlatımlar işinizi oldukça kolaylaştıracaktır.

Drawing Ideas: Learn How to Draw Tutorials İndir

  • Manga University 101: How to Draw Manga: Manga üniversitesi 100 nolu ders, nasıl manga çizerim isimli bu uygulama ders kalitesinde anlatımlar sunmaktadır. Tutorial adı verilen derslerin yanında videolu anlatımlar da mevcuttur.

Manga University 101: How to Draw Manga İndir

Anime Nasıl Çizilir
Anime Nasıl Çizilir

Sizlere sunduğumuz bu uygulamalar umarız işinize yarar ve çizim yapmanızda size destek olur. Sizin de önereceğiniz uygulamalar varsa aşağıda bulunan yorum ekle kısmından bize iletebilirsiniz. Ayrıca sizlerden ricamız kullandığınız uygulamaların artı ve eksi yönlerini bizimle paylaşmanız. Böylelikle sizler gibi çizim öğrenmek isteyen diğer kullanıcılarımıza faydalı yorumlarınız ile yardımcı olabilirsiniz.

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

Exxen Kaydol

Exxen İndir – Kaydol

2000 yılında bundan 20 sene sonra televizyonlar akıllı cihazlara dönüşecek ve televizyonu bir kanalı açıp …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.