Metal War Ödül Kodu Al

2016’ın ilk günleri çıkan Metal War oyunu efsane atari oyunu Metal Slug’dan esinlenilmiştir. Öyle ki haritaları, boss savaşları ve rehineleri ile aynı görseller kullanılmıştır. Fakat oyunun yapısı tek kişilik değil, binlerce oyuncuyla aynı anda oynayabileceğiniz bir yapıdadır. Oyunla ilgili bu kadar bilgi verdikten sonra size bu oyunda size birçok avantaj sağlayacak ödül paketini nasıl alabilirsiniz bunu anlatacağız.

Sponsor Reklam

Aşağıda bulunan Metal War Ödül Kodu al bağlantısına tıklayarak oyunun web sitesini açın. Oyun açıldığında yukarıda bulunan Ödül Kodu yazısına tıklayın. Karşınıza kodu alacağınız ekran gelecektir. Burada doğru sunucuyu seçtiğinizden emin olun. Aşağıdaki ekran görüntüsünü elde etmiş olmalısınız.

Metal War Ödül Kodu Al

Metal War Ödül Kodu Al
Metal War Ödül Kodu Al

Sunucuyu seçtikten sonra “Ödül Kodu Al” butonuna basın. Size bir kolaylık sunan oyun yönetimi “Kopyala” butonuna tıkladığınızda kod kopyalanır. Ödül kodunuzu aldıktan sonra kullanmak için ise aşağıda bulunan “Servera Gir” butonuna tıklayın.

Sponsor Reklam
Metal War Öadül Kodu Nasıl Alınır
Metal War Öadül Kodu Nasıl Alınır

Oyuna girdikten sonra üst menüde yer alan “Refah Salonu”na yada Aktiflik penceresine tıklayın.

Metal War Ödül Kodu Nasıl Girilir
Metal War Ödül Kodu Nasıl Girilir

Açılan ekranda sağ tarafta “Aktivasyon Kodu” kısmına gelin. Burada aşağıda resimde gözüktüğü gibi boşluğa sağ tıklayın ve yapıştır diyin. Kod yapışmadıysa tekrar yukarıda bulunan Ödül Kodu kısmına tıklayın ödül kodunu kendiniz seçin sağ tıklayın ve kopyala diyin. Sonra tekrar sunucuya gir diyin ve aktivasyon koduna gelin sağ tıklayın ve yapıştır diyin. Kod yapıştıktan sonra “Ödül Al” butonuna tıklayın. Ödüller çantanıza gelecektir.

Metal War Ödül Al
Metal War Ödül Al

Çantaya tıklayarak ödüllerinizi görebilir ve kullanabilirsiniz. Oyunla ilgili her türlü soru, öneri ve görüşlerinizi aşağıda bulunan yorum forumundan bize iletebilirsiniz.

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

Brawl Stars Kupa Yolu Karakterlerinin İncelemesi

Türkiye birinciliği ve dünyada ilk 200 de yer alan indirkaydol.com hesabının sahibi olarak sizlere Brawl …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.