Metin 2 İndir – Kaydol

Metin 2 uzak doğuda yakaladığı başarıyı Avrupa ve Türkiye’de de başarıyla yakalayan nadir oyunlardan birisidir. Webzen Ymir Games firması tarafından çıkarılan oyun GameForge firması tarafından piyasaya sürülmüştür. Türkiye’de de yine GameForge tarafından sağlanan destek ile oyun oynanmaktadır.

Sponsor Reklam

MMORPG: Çoklu oyunculu online rol yapma oyunu tarzında olan Metin 2 oyunu Türkçe dahil olmak üzere birçok dile çevrilmiştir. Şuan sadece Türkiye’de 45 sunucu ile oyun severlere sunulmaktadır. Bu devasa oyunun aynı zamanda devasa oyuncu sayısıda bulunmaktadır.

Metin 2 İndir

Oyun Knight Online, Silkroad gibi oyunları oynayanların çokta zorlanmayacağı bir mantığa sahiptir. Oyuna girdikten sonra 3 farklı krallıktan birisini seçmek gerekmektedir. Chunjo İmparatorluğu, Jinno İmparatorluğu ve Shinsoo İmparatorluğu adlarında olan bu krallıklar birbirlerine düşmandırlar. Sizde oyunda bu krallıklardan birisinin askeri olacaksınızı.

Sponsor Reklam

Kısaca krallıkların özelliklerinden bahsetmek gerekirse; Chunjo İmparatorluğu kıtanın batısında yer alan ve bayrağı sarı renkte olan krallıktır. 1. harita Joan, 2. harita Bokjung ve lonca bölgesi Waryong’dur. Jinno İmparatorluğu kıtanın doğusunda yer alan bu krallığı temsil eden bayrak mavi renktedir. 1. harita Pyungmoo, 2. harita Bakra ve lonca bölgesi Imha adındadır. Shinsoo İmparatorluğu kıtanın güneyinde yer almaktadır ve bu krallığı temsil eden bayrak kırmızıdır. 1. harita Yongan, 2. harita Jayang ve lonca bölgesi Jungrang adı altında haritada yer almaktadır. Aynı zamanda 3 krallığa ait olmayan birçok tarafsız bölge yer almaktadır.

Oyunda hangi krallığı seçerseniz seçin Savaşçı, Ninja, Sura veya Şaman karakterlerinden birisini seçebilirsiniz. Bu karakterlerin hepsinin aynı zamanda bayan ve erkek seçimleri mevcuttur. Her karakterin kendine has özellikleri, silahları, artıları ve eksileri bulunmaktadır. Aynı zamanda bu karakterler uzmanlık seçebilirler. Savaşçı zihinsel yada bedensel, Ninja bıçakcı yada okçu, Sura büyülü silah sura yada kara büyü sura, Şaman ise ejderha gücü şaman ve iyileştirmeci şaman uzmanlıklarından birini seçebilirler.

Savaşçılar yakın dövüş konusunda eğitimlidirler, STR ve VIT değerleri önemlidir. Ninjalar pusu kurma ve suikast konusunda uzmandırlar, DEX ve VIT değerlerini yükseltmelidirler. Sura çok güçlü büyülere sahip karakter sınıfıdır. Son olarak Şaman ise hem büyü hemde sihir konusunda yeteneklidirler. Önceden de belirttiğimiz gibi her karakter sınıfının kendi has özellikleri bulunmaktadır.

Metin 2’yi benzeri oyunlardan ayıran en büyük özelliği oyun içinde çok fazla ayrıntı bulunması, binlerçe çeşit silah, zırh ve kask olmasıdır. Ayrıca bunların dışında küpeler, kolyeler, bilezikler, kalkanlar, ayakkabılar, binekler, metinler, iksirler, bonuslar vb. birçok karakterin daha güçlü olmasını sağlayan binlerce çeşit oyun içi parça vardır.

Tombala, kader çarkı, kitaplar, sandıklar, cevherler vb. daha birçok ekstra parçayı da yine oyun içinde bulacaksınız. Dediğimiz gibi Metin 2 hem oyuncu anlamında devasa hem de oyunun kendi içeriği açısından devasadır. Bu inanılmaz zevkli ve eğlenceli oyun için Metin 2 Kaydol bağlantısından oyuna kaydolabilir ve yukarda bulunan İndir butonundan da Metin 2 İndirebilirsiniz.

Metin 2 Kaydol

Metin2’den ne zaman vazgeçilir diye sorduğumuzda, aldığımız cevap “Metin 3 çıktığında” oldu. Kendine bu kadar bağlayıcı oyun sayısı gerçekten azdır. Siz de Metin2 oynamayı düşüyorsanız, bu tehlikeyi göze almalısınız. Çünkü bir kez başladınız mı, bırakması oldukça zor.

Metin 2 oyunun hakkında bilgi almanız açısından aşağıdaki videoları izleyebilirsiniz.

Oyun içi savaşların nasıl olduğunu anlamak için videoyu izleyebilirsiniz.

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

The Third Age Kaydol – Oyna

Gerçek zamanlı strateji oyunlarını sevenler için R2 Games firmasından oldukça iddialı ve oynaması keyifli bir …

3 Yorumlar

  1. Görkem Karakoç

    grafikleri ve hikayesi çok yok ama garipbi bagımlılık yaptıgı ortada tavsiye ederim.

  2. Halil Ibrahim Maçin

    bu oyunda üstüme kimseyi tanımıyorum

  3. Enter Firefox

    bu oyunu çok uzun zaman oynadım çok iyi de bilirim bagımlı olmustum ama çok guzel tavsiye ederim çok dolu serverlarda oynamayın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.