My Lands Kampanya

Bütün Dünyada oyuncular egemenlik için My Lands’da her gün savaşıyorlar. Şimdi acayip bir yarışma Sizi bekliyor – Mr. MyLands 2014/Ms. MyLands 2014 Kampanyası! Siz de bir My Lands oyuncusu iseniz bu fırsatı kaçırmayın. Aşağıda kampanya ödülleri ve kampanya hakkında genel bilgiler bulunmaktadır. Daha detaylı bilgiye aşağıda verilen bağlantıları kullanarak ulaşabilirsiniz. Bedava My Lands ödülleri için bu fırsatı kaçırmayın.

Sponsor Reklam

Kampanyaya katılın ve My Lands’dan hediye alın:

  • 1.yer – 3. seviye random artefakt
  • 2.yer – 2. seviye random artefakt
  • 3.yer – 1. seviye random artefakt
My Lands Black Game Hunting
My Lands Black Game Hunting

Kampanya hakkında ayrıntılı bilgiler buradadır:

Sponsor Reklam

Ms. MyLands 2014 Kampanyası: Kampanya sona ermiştir.

Mr. MyLands 2014 Kampanyası: Kampanya sona ermiştir.

Play Ayrıca, Mr. MyLands 2014/Ms. MyLands 2014 Kampanyasında birinciliği kazanmış oyuncularımız Miss ML International/Mister ML International uluslar arası Kampanyasına katılma hakkını edinerek daha çok değerli hediye kazanabilirler.

Güzel bonus! My Lands’a kayıtlı olun ve bilim bonusunu kazanın! Bunun sayesine diğer oyunculardan Krallığını daha çabuk geliştirebilirsin ve diğerlere göre daha güçlü olabilirsin! En güzel ilkbahar aylarını My Lands ile beraber geçirin! Eğer şimdiye kadar bir My Land hesabınız yoksa My Land Kaydol yazısına tıklayarak sitemizde bulunan sayfadan oyun hakkında daha fazla bilgi alabilir ve oyuna nasıl kayıt olacağınızı öğrenebilirsiniz.

Özellikle streteji oyunu sevenlerin beğeneceği My Lands oyunu 2011 yılında en iyi oyun seçilmiştir. Farklı strateji yapısı, fantastik ırkları ile oyun sevenlerin yıllardır beğenerek oynadığı My Lands’de siz de yerinizi alın.

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

GeForce Experience İndir

Dünyanın en çok satan ve en iyi ekran kartlarını üreten firmalardan birisi olan Nvidia özellikle …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.