My Lands Kaydol – My Lands Oyna

Oyun oynarken para kazanabileceğinizi ve bunu sadece My Lands ile yapabileceğinizi biliyor muydunuz? İlk defa My Lands ile oynarken para kazan yöntemi ile hem keyifli zaman geçirip hem de para kazanabilirsiniz. Herous Might and Magic oynunu bilenlerin büyük keyif alacağını belirtelim. Çünkü My Lands Black Game Hunting grafikleri Herous Might and Magic oyunundan alınmıştır.

Sponsor Reklam

Gerçek zamanlı bir strateji oyunu yani MMORTS türünde olan oyunda 4 farklı ırk bulunmaktadır. Tabi her strateji oyununda olduğu gibi ırkların kendilerine göre üstün ve zayıf noktaları bulunmaktadır. Aynı zamanda ırkların birbirlerine karşı üstün oldukları ve zayıf oldukları yönlerde yer almaktadır. Bu 4 ırk hakkında aşağıda kısa bilgiler verilmiştir.

  • Demonlar: Şeytan ırkı acımasız ve soğuk karakterli karanlık yaratıklardan oluşmaktadır. Tüm ırklar arasında taş kaynağını en hızlı çıkartan Demonlar bu özelliklerini avantaja dönüştürmek sizin elinizde. Dark Elf’ler ile ittifak kuran bu ırkın Kadın Şeytanı yine tüm ırklar arasında en güçlü saldırı özelliğine sahip ünitedir.
  • Drowlar: Kara Elf olarak bilinen bu ırk eski zamanlarda lanetlenerek Elf’lerden ayrılanlardan oluşmuştur. Lanetli toprakların üzerinde bulunan ormanların en diplerinde mağaralarda yaşamaktadırlar. Elf’lerden geldikleri için kereste üretimi konusunda iyi olmalarına bir de mağaralarda yaşamanın verdiği güçle demir üretiminde de oldukça iyidirler. Kara büyücüler en iyi ünitelerinden birisidir ve kulelere karşı dayanıklı olan bu üniteler hızlı bir şekilde eğitilmektedirler. Gizli bir antlaşma ile Demonlar ile müttefiktirler.
  • Şövalyeler: İnsan ırkı olarak da bilinirler ve altına düşkünlükleri ile bilinirler. Öyle ki en hızlı altın üreten, bunları en çok taşıyan ve büyük depoları olan ırktır. Buğday üretiminde de tüm ırklar arasında en hızlı üreten ırk olma özelliği gösterirler. Karanlığa karşı Elf ırkı ile antlaşma yapmışlar ve beraber savaşmayı kabul etmişlerdir.
  • Elfler: Uzun kulakları ile bilinen ırk aslında oldukça barış yanlısıydılar. Fakat karanlığın ittifakına karşı Şövalyeler ile ittifak kurmuşlar ve kaçınılmaz savaşa katılmışlardır. Büyülü ormanların içinde şelalelerin yanında yaşarlar. Elflerin karakteristik özelliği olan kereste üretiminde ustadırlar ve şifa büyüleri ile ünitelerini iyileştirebilirler.

Klasik fantastik üniteleri içerisinde barındıran oldukça başarılı bir oyun olan My Lands’de yer almak oldukça kolaydır. Aşağıda bulunan My Lands kaydol butonu ile kayıt sayfasına gidebilirsiniz. Irkınızı seçtikten sonra tamamen Türkçe olarak My Lands oynayabilirsiniz. Strateji dehanızı konuşturmak için sadece ırkınızı seçin ve birliklerinizle dünyaya hakim olun.

Sponsor Reklam

My Lands Kaydol – My Lands Oyna

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

The Third Age Kaydol – Oyna

Gerçek zamanlı strateji oyunlarını sevenler için R2 Games firmasından oldukça iddialı ve oynaması keyifli bir …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.