VK Kaydol – VK Hesap Aç

Facebook’tan sıkıldınız mı? Facebook çoluk çocuk mu kaynıyor? İşte size yeni ve çok daha kaliteli bir sosyal ağ sitesi VK. Sadece Avrupa’lılara özel VK sitesinde hesap açarak Facebook’un kaliteli günlerine dönebilirsiniz. En azından buranın işgaline kadar eğlenmenize devam edebilirsiniz.

Sponsor Reklam

Yeni arkadaşlıklar, özellikle Avrupa’dan arkadaşlar edinmek istiyorsanız yapmanız gereken VK hesap aç işlemidir. İşlem oldukça kolaydır, hatta isterseniz facebook hesabınızla da hemen VK’ye katılabilirsiniz. Ama zaten burası sizin için bir kaçış yeri ise yapmanız gereken ilk önce adınızı soyadınız yazmak ve cinsiyetinizi belirlemektir. Bunları seçince 2. adıma geçebilirsiniz.

VK kayıt 2. aşama da sizden liseden mezuniyet yerinizi girmenizi isteyecektir. Bunun için seçim ekranları mevcuttur. Yani ülke – şehir seçtiğinizde otomatik olarak aşağıda lise listesi çıkmaktadır. Buradan lisenizi ve mezuniyet tarihinizi seçerek 3. adıma geçmelisiniz. Bu adımda ise aynı lise adımında olduğu gibi seçimler yapacaksınız, fakat bu sefer üniversite mezuniyet ve bölümünüzü seçmelisiniz. Mezuniyet tarihinizi de seçerek son adıma geçebilirsiniz. Bu adımda cep telefonu numaranız istenmektedir. Hatırlarsınız facebook ilk yıllarında sadece telefon ile kayıt kabul ediyordu ve o zamanlar çok daha kaliteliydi. Telefon numaranız sadece kaydınızı gerçekleştirmek için istenmektedir.

Sponsor Reklam

VK hesap aç işlemi yukarıda anlatıldığı gibi oldukça kolaydır. Türkiye’den şuan için çok fazla kullanıcısı olmasa da 100milyon’dan fazla kullanıcı ile Avrupa’nın en çok ziyaret edilen ve kullanıcısı olan web sitesidir. Siz de VK dünyasında yer almak, iş arkadaşlarınızla paylaşımda bulunmak, lise ve üniversitedeki kankalarınızı bulmak ve yeni arkadaşlar edinmek için aşağıda bulunan VK Kaydol butonunu kullanabilirsiniz.

VK Kaydol

VK’ya kayıt olurken sorun yaşıyorsanız videoyu izlemenizi öneriyorum.

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

Exxen Kaydol

Exxen İndir – Kaydol

2000 yılında bundan 20 sene sonra televizyonlar akıllı cihazlara dönüşecek ve televizyonu bir kanalı açıp …

30 Yorumlar

  1. Telefon numaran kullanılmış diyor ama daha sonra tekrar kullanabilirsiniz diyor. Ne kadar sonra aynı numarayla kaydolabilirim?

  2. Adim Nuray

  3. Haydar hardan

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.