Microvolts İndir – Microvolts Kaydol

Anime tarzı, eğlenceli oyuncak karakterleriyle ve aksiyon dolu modlarıyla yayınlanan Microvolts MMOTPS türünde olup, beklentileri karşılayacak bir oyundur.  SK Media tarafından geliştirilen, Rock Hippo tarafından da yayınlanan Microvolts, oyun severler tarafından yüksek puan almış bir oyundur. Aynı anda bir çok silah taşıyabileceğeniz bu mikro sanal dünyada, devasa büyüklükte düşmanlarla savaşacaksınız. Siz de Microvolts oynamak istiyorsanız, sayfanın alt kısmındaki kayıt ve indirme butonlarına tıklayabilirsiniz.

Sponsor Reklam

Oyunda dört farklı oyuncak bulunmakta. Bunlar; Pandora, Kai, Knox ve Naomi‘dir. Oyunun konusu ise kısaca, bu oyuncakların kendi türlerinden diğer oyuncakları aktif hale getirmeye çalışılmasıdır. Karakterlerin sürekli, hareket ettikçe bataryalarının bitmesinden dolayı, güç toplamak için verdikleri bu savaşta, hiç sıkılmadan yeni maceralarda yer almak isteyeceksiniz.

Oyun hakkında bilgi vermek gerekirse; Micro Dünyası’nda oynayacağınız karakter olan oyuncak figürler, değerli pil kaynaklarını  ele geçirerek, bu dünyada hakimiyet kazanmak için savaşıyor. Her bir karakter oyuncak karakter olduğu için, gerçek hayattan ilham alınarak hazırlanmış olan haritalarda, kendi karakteriniz haritadaki nesnelere göre küçük kalabiliyor. Bu da kendinizi küçük olarak gördüğünüz için, oyundaki hırsınızı arttırabilir diyebiliriz.

Sponsor Reklam

Microvolts’da 7 çeşit silah bulunuyor. Bunlar Melee, Rifle, Shotgun, Sniper Rifle, Gatling Gun, Grenade Launcher ve Bazooka’dır. Bu çeşitli silahları karakterinizi kontrol ederken aynı taşıyıp, istediğiniz silahı kullanabiliyorsunuz. Ayrıca oyunda 11 farklı oyun modu bulunuyor. Bunlar; Team Death Match, Free For All, Item Match, Capture the Battery, Close Combat, Elimination, Zombie Mode, Arms Race, Invasion, Scrimmage, Bomb Battle and Boss Battle’dır. Bu oyun modlarında sizlere farklı görevler veriliyor. Kiminde hedef olan yere ulaşmanız, kiminde ise bir alanda bulunan bütün düşmanlarınızı öldürmeniz isteniyor. Bu kadar fazla oyun modlarıyla, oyundaki aksiyonu hissedebileceksiniz.

Oyunda 21 farklı harita bulunuyor. Bu da oyunun artılarından biridir diyebiliriz. Bu kadar çeşitli haritanın olması, oyunun oynanabilirliği açısından olumlu puan alıyor. Kimi zaman bir kendinizi bir çocuk odasında düşmanlarınızla savaşırken bulabilecek, kimi zaman da bir ofiste çalışma masasının üzerinde düşman kovalarken bulabilirsiniz.

21 çeşit harita, onlarca silah, 11 farklı oyun moduyla birlikte savaşacağınız Microvolts genel olarak kullanıcıları tarafından olumlu puanlar almıştır. Anime tarzı görsellikleriyle daha da eğlenceli hale gelmiş oyunda, aksiyon dolu bir maceraya katılacaksınız. Siz de bu zevkli oyuna kaydolup, indirmek için aşağıdaki “Microvolts Kaydol” ve “Microvolts İndir” butonlarına tıklayıp, oyuna başlayabilirsiniz.

Microvolts’da Hesap Kaydı Açmak İçin:    Microvolts KAYDOL

Microvolts Oyunu İndirmek İçin :                Microvolts İNDİR

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

The Third Age Kaydol – Oyna

Gerçek zamanlı strateji oyunlarını sevenler için R2 Games firmasından oldukça iddialı ve oynaması keyifli bir …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.