Metin 2 Nasıl Oynanır

Tarih her zaman heyecanlı ve gizli dokusuyla, özelliklede ülkelerin, toplulukların çatışmaları ve savaşlarıyla kişilerin dikkatlerini çeken bir bilim olmuştur. Bu bilim çeşitli online oyunlara konu olmakta ve özellikle Çin bölgesi ve tarihi dokusu dünya üzerinde birçok oyunun konusuna ilham kaynaklığı yapmaktadır. Çatışmaların ve gizemin hüküm sürdüğü Çin bölgesinin 2005’ten beri gizemini, mücadelelerini online oyun severlerle buluşturan oyunlardan biri olan Metin2 nasıl oynanır merak ediyorsanız yazıyı dikkatlice takip edin. 17 dilde bulunmakta ve birçok dünya ülkesinde ülkemizle eş zamanlı olarak oynanmaktadır. Ülkemizde sayıları 45 bulan sunucuya sahip olan Metin2 oyunu ilginç bir konudan yola çıkılarak hazırlanmıştır.

Sponsor Reklam

İlk olarak bitki ve hayvandan oluşan dünyaya metin taşının düşmesi ve bu taşın kırılıp, Chunjo İmparatorluğu, Jinno İmparatorluğu, Shinsoo İmparatorluğu adında üç imparatorluğu oluşturmasıyla başlayan oyunda her imparatorluğun farklı hedefleri bulunmaktadır. Bu imparatorluklar arasında geçen savaşlarda online oyun oyuncuları Uzakdoğu savaş tekniklerine sıkça rastlanmakta ve bu savaş teknikleri özellikle erkekler için çekici gelmektedir. Her oyuncu farklı imparatorluk mensubu olmakta ve bu oyuncuların asıl amaçları kendilerini çeşitli özelliklerle donanımlamak ve geliştirmektedir. Animasyonları ve kullanılan savaş teknikleriyle oldukça iyi durumda olan Metin2 oyunu kaliteli yazılımlarıyla bilinmektedir. Yazılımı, oyunu indirmek için Metin 2 indir bağlantısına tıklayarak indirme sayfasına gidebilirsiniz.

Bu dünyada yer almak için Metin 2 Kaydol yazısından oyuna kayıt olarak başlayabilirsiniz. Oyuncular karakter seçimlerinde çeşitli kıyafetler seçmektedir. Karakter seçiminde önemli bir husus olan karakter sınıfları, karakterlerin güçlerini belirleyen asıl unsurdur. Savaşçı sınıfı çeşitli savaşçı özellikleriyle, Ninjalar suikastçı özellikleriyle, Şamanlar büyücülük özellikleriyle, Suralar sihirli güçleriyle karakter sınıflarını oluşturmakta ve karakter sınıflarının üyelerinin birçok ilginç ve daha çok özellikleri bulunmaktadır. Online oyunlar alanında kalitesini kazandığı ödüllerle taçlandıran Metin2 online oyun Uzakdoğu medeniyetine ilgi duyan ve savaş oyunlarıyla bu medeniyeti harmanlamak isteyen online oyun kullanıcıları için hazırlanmış en iyi oyunlardan biridir.

Sponsor Reklam

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

Brawl Stars Kupa Yolu Karakterlerinin İncelemesi

Türkiye birinciliği ve dünyada ilk 200 de yer alan indirkaydol.com hesabının sahibi olarak sizlere Brawl …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.