Freefall Tournament Kaydol

Freefall Tournament herhangi bir indirme yapmadan, direkt olarak tarayıcı üzerinden oynayabileceğiniz, 3D görsel özelliklere sahip bir MMOTPS (Multiplayer Online Third Person Shooter) oyunudur. Takımınla birlikte savaşabildiğin, hızlı bir tempoda devam eden kılıç, tüfek, hava müharebesi vb. araçlarla ve özellikleriyle donatılmış gayet güzel bir savaş, aksiyon ve bilim kurgu oyunudur. Tarayıcı üzerinden oynanabilen oyunlara kıyasla görsel açıdan daha çok geliştirilmiş ve 3D efektleriyle dikkat çeken Freefall Tournament, Free Range firması tarafından geliştirilmiş. Browser üzerinden oynamak için sayfanın alt tarafındaki “Freefall Tournament Kaydol – Oyna” butonuna tıklamanız yeterli.

Sponsor Reklam

Freefall Tournament; yukarıda da bahsettiğimiz gibi online olarak oynanabilen bilim kurgu savaş oyunudur. Oyundaki amacımız online olan diğer oyuncular savaşmak, onları öldürmektir. Ayrıntılı ve özenle çalışmış olduğu belli olan görsel efektleriyle oyunun oynanabilirlilik derecesi oldukça yüksek. Bu görselliklerle kendinizi savaşın içinde hissedeceksiniz. Bu özellikler Unity 3D Player programıyla geliştirilmiş. Unutmadan söyleyelim, oyunu oynamak için ve bu görsel grafiklerin tadına daha iyi varabilmek için Unity 3D programını bilgisayarınıza yüklemeniz gerekiyor.

Oyunda ilk olarak bir binanın içinde başlayacaksınız. Karakterlerden birini  seçip, kendi askerinizi oluşturacak ve mücadeleye bu askerle başlayacaksınız. Bu aksiyon dolu savaşta, iki takımdan birini seçip, karşı takıma karşı savaşacaksınız. Oyunun başında elinizde 2 adet silah oluyor. İlerleyen bölümlerde seçtiğiniz robota göre bunlar değişebiliyor. Oyunda kullanabileceğiniz silahları ve seçebileceğiniz sınıfları alttaki resimde görebilirsiniz.

Sponsor Reklam

Oyunda 5 farklı karakter sınıfı bulunmakta. Bunlar; Blazer, Scout, Tank, Gunner ve Tech’dir. Her bir sınıfa özel görünümler ayrı ayrı işlenmiş. Ayrıca her birine ait farklı silahlar dizayn edilmiş. Seçtiğiniz sınıfın karakterinde yeteneklerine göre ayrı uzmanlık sınıfları oluşturulmuş. Oyun içeriğinin bu denli geniş olduğu Freefall Tournament’da çeşitli harita ve gelişmiş silahlarla bilim kurgu savaş türünde 3D grafiklerle güzel bir deneyim yaşayabilirsiniz.Oyunda ayrıca 3 çeşit geniş ölçeklerle sunulmuş haritalar bulunmakta. Bunlar sırasıyla Training Arena (Eğitim Sahası Haritası), Moonbase ve Shuttle Bay’dır.

Freefall Tournament’da ilerledikçe, öldürdüğünüz rakip ve bölüm sayısına göre para kazanıp, bu paralarla çeşitli mühimmat alabilirsiniz. Yani bölümlerde ilerledikçe, çeşitlilik artacak oyundan daha çok zevk alabileceksiniz.

Sizde robotlarla birlikte, aksiyon ve heyecan dolu teknolojik robot savaşına dahil olmak istiyorsanız Freefall Tournament tam size göre. Gelişmiş görsel 3D efektleriyle, robotlarınızı sürekli geliştirerek gerçek bir bilim kurgu savaşına katılmak için aşağıdaki Freefall Tournament Kaydol butonuna tıklayarak, oyuna kayıt olup oynayabilirsiniz. Ayrıca yukarıda da bahsettiğimiz yüksek grafikleri daha iyi kullanabilmeniz için “3D Unity Player” programını buraya tıklayarak indirebilirsiniz. Robotlarla çıkacağınız bu teknolojik savaşta, iyi eğlenceler.

Freefall Tournament Kaydol

Freefall Tournament Kaydol
Freefall Tournament Kaydol
Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

The Third Age Kaydol – Oyna

Gerçek zamanlı strateji oyunlarını sevenler için R2 Games firmasından oldukça iddialı ve oynaması keyifli bir …

1 yorum

  1. çok kötü

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.