Tor Browser İndir – Yasaklı Sitelere Gir

İnternet yasakları arttıkça çareler de hızla artmaktadır. Tor Browser yasaklı sitelere girmek için en çok kullanılan yöntemlerden bir tanesidir. Tamamen açık kaynak kodlu olan program sizin için her türlü güvenliği düşünmektedir. İnternette özgürce dolaşabileceğiniz gibi aynı zamanda yaptığınız işlemlerin takibini de imkansız hale getirmektedir. Güvenliğinize önem veriyorsanız ve yasaklı sitelere kolayca girmek istiyorsanız; Tor Browser indir.

Sponsor Reklam

Tam adı Tor Browser bundle olan programın çalışma mantığı bir çok sunucu üzerinden geçerek ve arkada kalan izleri silerek hareket etmesidir. Yani siz bir siteye erişmeye çalıştığınızda kodlar ile bir yön verilir. Rastgele başka bir noktaya giden isteğiniz burada da yine kodlar sayesinde başka bir yöne doğru hareket eder ve yine rastgele bir noktadan isteğiniz gerçekleştirilir. Oldukça farklı olan bu çalışma prensibi takibini neredeyse imkansız hale getirmektedir. Tor Browser nasıl kullanılır? Programı kurduktan sonra açtığınızda ülke seçerek programı kullanabilirsiniz. Sizin için birçok ayar zaten otomatik olarak yapılandırılmıştır. Herhangi bir ekstra ayar yapmanıza gerek yoktur.

Tor Browser İndir

Tor browser’ı sadece basit bir yasaklı sitelere erişim programı olarak düşünmeyin. İnternette takip edilmek istemediğinizde rahatlıkla kullanabileceğiniz ve bu işi en kolay şekilde yapabileceğiniz bir programdır. Tabi takip edilmesi tamamen imkansız değildir ama bu takibi yapacak kişi ve kurum sayısı tüm dünyada oldukça azdır. Bankacılık ve alışveriş sitelerine ise bu program ile girmenizi ise tavsiye etmiyoruz. Sonuçta bu bir program ve internet bağlantınıza tamamen hakim olmaktadır. Siz de bu program ile yasaklı olan Twitter, Youtube gibi tüm sitelere giriş yapabilirsiniz. Yukarıda bulunan Tor Browser indir kısmından programı bilgisayarınıza indirip kullanabilirsiniz. Kurulumu oldukça kolay program ücretsiz olarak kullanılmaktadır.

Sponsor Reklam

 

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

Rufus İndir

Bilgisayar araçları içerisinde en kullanışlı olanlardan birisi kuşkusuz Rufus programıdır. Bu program ile USB disk …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.