Photoshop İndir

İnternet ve bilgisayar kullanıcılarının en çok bildiği programlardan birisi kuşkusuz Adobe Photoshop’tur. Öyle ki tüm dünyada geçerli olan bu kural, birçok dile özel bir kelime olarak da girmiştir. Türkçe’de “fotoşop bu” şeklinde yaygın bir kullanımı olduğunu belirtebiliriz. Adobe’un en güçlü ve en bilindik programlarından Photoshop’u ücretsiz olarak indirebilir ve kullanabilirsiniz.

Sponsor Reklam

Photoshop en eski programlardan bir tanesidir. Kısaca grafik işleme programı olarak bilinen program aslında çok daha fazlasını yapabilen bir programdır. Herkesin isim olarak bildiği bu programı profesyonel olarak kullanan sayısı ise çok azdır. Amatörce Photoshop ile uğraşan çok sayıda insan olduğunu ise belirtebiliriz. Sosyal ağlarda özellikle karşımıza çıkan bu acemi grafikçiler çoğu zaman “kötü” anlamda komik işler yapmaktadırlar. Tabi nadir de olsa başarılı çalışmalarında olduğunu belirtelim. Adobe’un bu programını aşağıdaki butondan indirme safayasına yönledirilerek indirebilirsiniz.

Adobe Photoshop İndir

Program ile piksel tabanlı fotoğraf ve resim düzenleme işlemlerini yapabilirsiniz. Ayrıca vektörel ve yazı işlemlerini de yapabilen program, sayısal grafik işleme programı olarak da adlandırılabilir. PSD formatı programa özel bir formattır ve çalışmalarınıza kaldığınız yerden devam etmenizi sağlayan bilgileri içerir. Photoshop’ta profesyonel çalışmalara başlamak istiyorsanız ilk önce programın Layer (katman) mantığını anlamanız gerekmektedir. Katman mantığı ile çalışmalarınızı daha kolay şekillendirebilir. Çalışmanızda değiştirmek, düzeltmek veya silmek istediğiniz kısımları Layer’lar sayesinde kolaylıkla yapabilirsiniz. Böylelikle çalışmanızın tamamını değiştirmek zorunda kalmadan değişiklikler yapabilirsiniz.

Sponsor Reklam

Teknoliji dünyasının en güçlü programlarından biri olan Adobe Photoshop’u ücretsiz olarak indirmek için yukarıda bulunan Photoshop İndir kısmını kullanabilirsiniz. Siz de profesyonel bir grafik tasarımcısı olmak yada grafiklerle eğlenmek istiyorsanız kesinlikle doğru programı seçtiniz.

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

Fraps İndir – Fraps Nasıl Kullanılır

Sizin için masaüstünden görüntü kaydı yapmanın en kolay yollarından birtanesi, hatta en kullanışlısı Fraps’i tanıtalım …

5 Yorumlar

  1. Çok iyi bir program destek için çok teşekkürler çok iyi bir sayfa!!!

  2. nerden indiriyoruz kardeşim bunu

  3. fotosop necedi bu ?
    kamputere nese ziyan vura biler ? ne edimki kanputere ziyan vurmasin ?

  4. Adobe'un orijinal versiyonu, yazıda anlatılıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.