Sponsor Reklam
Anasayfa / Sistem İhtiyaçları / Windows 8.1 İndir

Windows 8.1 İndir

Windows 8 kullanıcıları bu güncelleştirmeyi kesinlikle indirin ve bilgisayarınıza kurulumunu gerçekleştirin. Windows 8’in getirdiği birçok yeniliğe alışamamış ve kullanmakta zorluk çekenler için 8.1 sürümü ile eski sürümlerdeki bazı işlemler geri getirildi.

Sponsor Reklam

Windows 8.1 ile Başlat butonuna tekrar kavuşacağınızı belirtelim. Bu anlamda Windows 7’nin ön görünümüne sahip diyebiliriz. Tabi kullanıcıların en çok şikayet ettiği, yokluğunu hissettiği bu kısım böylelikle düzeltilmiş oldu. Öyle ki bilgisayarı nasıl kapatacağını bulamayan birçok kullanıcı olmuştu. Şikayetler ve isteklerle değişen, kolaylaşan bir yapıya sahip Windows 8.1.

İşletim sistemi açıkları her zaman tehlikelidir. Çünkü virüsler ve zararlı yazılımlar bu açıklardan faydalanarak sisteme zarar verip, ele geçirirler. Aynı zamanda içinde birçok yamayı da barındıran 8.1 sürümüne geçmek virüsler tehditlerine karşı daha güvenli olmanızı da sağlayacaktır. Ayrıca işletim sisteminden kaynaklanan basit hataların giderildiğini ve sistemin daha stabil çalışacağını da belirtelim.

Sponsor Reklam

Güncelleme yapmadan önce Microsoft’un sizlere sunduğu bazı önerilerden bahsetmek istiyoruz. Adım adım ilerlersek:

 • Dosyalarınızı yedekleme: Aslında dosya, program ve uygulamalarınız korunacaktır. Bu işlem ne olur ne olmaz yedek almakta fayda var düşünecesidir. Dosya Geçmişini ayarlayarak dosyalarınızı yedeklemeniz önerilmektedir.
 • Dizüstü veya tablet bilgisayarınızı fişe takın:  Güncelleştirme esnasında elektrik kesintisi, batarya bitmesi gibi durumlarla karşılaşıldığında işlem yarım kalır ve bu sorun çıkartabilir. Bu nedenle önlem almakta fayda vardır.
 • İnternete bağlanma: Aslında zorunlu değildir. Fakat bağlı olursanız sonra yapılması gereken can sıkıcı işlemler güncelleştirme ile paralel giderek daha kısa sürede biter.
 • En son kritik ve önemli güncellemeleri yükleyin: Kritik güncelleştirmeler en önemli yamalardır. Bu nedenle ilk önce bunları yüklemek sistemin daha stabil bir şekilde bu işlemi gerçekleştirmesini sağlar.

Windows 8.1 İndir

Windows 8 bilgisayar, notebok veya tabletiniz varsa bu güncelleştirmeyi kesinlikle edinmenizi öneririz. Yukarıda bulunan Windows 8.1 İndir kısmını kullanarak indirebilirsiniz. İndirme butonuna tıkladığınızda Windows’un sitesi açılacak ve burada Windows 8.1 yükseltme yardımcısı butonundan bilgisayara yükleyebilirsiniz. Ayrıca aşağıda bulunan video ile Windows 8.1 indirme işleminde sorun yaşayanlara daha açıklayıcı bir şekilde işlemi anlattık. Sorularınız için Yorum bölümünü kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

Microsoft Windows 8.1’i direk indirme bağlantısını kaldırmıştır. Bunun yerine format USB’si ve/ya DVD’si oluşturabileceğiniz bir sistem getirmiştir. Hatta isterseniz direk “iso” dosyası olarak indirebilirsiniz. Bu araçla ilgili olarak yardım yazımıza http://www.indirkaydol.com/windows-8-1-dvd-veya-usb-olusturma-indirme/ buradan ulaşabilirsiniz.

 

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

Windows 7 Performansını Arttırın – Win7 Hızlandırma

Yavaşlayan bilgisayarlar hepimizin en büyük problemlerinden birisidir. Zaman ilerledikçe bilgisayarımız yeni güncellemelere ve gelişmelere göre …

39 Yorumlar

 1. Windows 8 için ücretsiz. Windows 7 için ücretlidir. Windows 10'a geçebilirsin ücretsiz 1 yıl kullanabilirsin.

 2. İndir Kaydol paralımı abi

 3. Fatih Erbaş Windows 8 için Windows 8.1 tamamen ücretsiz! Windows 7 için ise Windows 10'u öneriyoruz ücretsiz.

 4. ya full virüs çok kötü bu platform desteklenmiyor diyor virüs iniyo

  • Arda indirdiğin program Microsoft’un kendisine ait – eğer bunda virüs var diyorsan sen hiç Windows kullanma 🙂

 5. Sezer Abakay amk veledi.

 6. abi windows xp için paralımı

 7. Windows 8 için ücretsiz. Windows 7 ve Windows XP için ücretlidir. Windows 10'a geçebilirsin ücretsiz 1 yıl kullanabilirsin.

 8. ABİ BEN WİNDOWS 8 DİM FORMAT ATTIRDIM ŞUAN WİNDOWS 7 OLDU 8 ZE NASIL GERİ GEÇİCEM NOLUR YARDIM EDİN

 9. Tekrar format atarak Windows 8'e geçebilirsin. Format USB veya DVD'in yoksa buradan indirebilirsin http://www.indirkaydol.com/windows-8-1-dvd-veya-usb-olusturma-indirme/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.