Quick Startup İndir

Bilgisayarınızı açtığınızda bir yavaşlık hissediyorsanız hemen Quick Startup programını indirebilirsiniz. Gerek bilerek gerekse bilmeden kurduğumuz programlar yüzünden, bilgisayarımızı açarken açılışın uzun sürmesine ve çeşitli hata mesajlarına neden olmaktadır. Siz de bilgisayarınızı hızlandırmak istiyorsanız yazımızın sonundaki Quick Startup İndir butonuna tıklayabilirsiniz.

Sponsor Reklam

Quick Startup Nasıl Kullanılır? Bilgisayarınızın açılışını hızlandırmak ve açılış anındaki hataları ortadan kaldırmaya yarayan Quick Startup programını kurduktan sonra açılış anındaki hız farkını hemen göreceksiniz. Programı kurduktan sonra bilgisayarınızın açılış anındaki çalışan programları bir liste görecek, istediklerinizi seçip istemediklerinizin çalışmasını engelleyebilirsiniz. Böylece bilgisayarınızın açılışında gereksiz olan programların çalışmasını kısıtlayarak zaman kazanabilirsiniz.

Quick Startup Yardım
Quick Startup Yardım

Quick Startup Yardım? Ücretsiz olan Quick Startup programını bilgisayarınıza yükledikten sonra çalışmasını istemediğiniz programları liste halinde görüp, çalışmasını istemediğiniz programları devre dışı bırakabilmenin dışında başlangıç programları için güvenlik risk değerlendirmesi yapıp, bu değerlendirme sonucunu bir rapor halinde görebilirsiniz. Bunların dışında bireysel başlangıç girdileri ayarlarınız hakkında bilgi alabilirsiniz. Glarysoft Inc. tarafından ücretsiz ve Türkçe arayüz ile beraber sunulan Quick Startup’ın kullanımı da oldukça basit ve anlaşılır bir şekilde sunulmuş. Programı kullanırken hiç zorlanmayacak, bilgisayarınızı istediğiniz gibi optimize edilmiş bir şekilde kullanabileceksiniz. Quick Startup Nasıl Kurulur? Porgramı kullanmak için öncelikle sizler için aşağıda verdiğimiz Quick Startup İndir butonuna tıklıyoruz. Butona tıkladığınızda programın exe uzantılı yükleme dosyasını indirmiş oluyoruz. İndirmiş olduğumuz bu “qssteup.exe” dosyasını çift tıklayıp, uygulamayı açıyoruz. Güvenlik uyarısını geçtikten sonra sırasıyla “Next” ve “I Agree” butonlarına tıkladıktan sonra, programın bilgisayarınızda nereye kaydedileceğini seçip yine sırasıyla “Next” ve “I Agree” butonlarına tıklayıp yükleme işlemini başlatıyoruz. Yükleme işlemi bittikten sonra “Finish” butonuna tıkladığımızda artık porgram kullanılmaya hazır hale gelmiş demektir. Programı çalıştırdıktan sonra, Türkçe arayüz istiyorsak sırasıyla Help – Languages satırlarına gelip Türkçe’yi seçebiliriz.

Sponsor Reklam

Quick Startup programının genel özelliklerine kısaca bakacak olursak;

-Ücretsiz

-Türkçe dil desteğine sahiptir

-Basit ve kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir

-Başlangıç kayıtları ekleyebilir veya değiştirebilirsiniz

-Başlangıç kayıtlarını engelleyebilir veya izin verebilirsiniz

-Geçici olarak bazı uygulamaları devre dışı bırakabilirsiniz

-Tüm başlangıç kayıtlarını bir liste halinde görebilir, istediğiniz gibi düzenlemeler yapabilirsiniz

-Tüm başlangıç ayarları kayıtları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz

Sonuç olarak belirtmek gerekirse kanımızca Quick Startup her bilgisayarda olması gereken programlardan biridir. Hepimizin bilgisayarı ilk aldığımızdaki hızla, belirli bir süre kullanım sonundaki bilgisayar açılış hızı aynı olmuyor. Zamanla bilgisayarlarımız daha uzun sürede açılmaya başlıyor. İşte sizin için bu sorunu ortadan kaldıran Quick Startup programını ücretsiz ve Türkçe dil desteğiyle birlikte indirmek istiyorsanız, hemen aşağıdaki Quick Startup İndir butonuna tıklamanız yeterlidir.

Quick Startup İNDİR

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

Deezer İndir – Kaydol

Spotify, Youtube Music gibi Deezer’da sizlere ücretsiz müzik dinleme yada çok cüzzi bir miktar para …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.