Redwater Hills Kaydol – Oyna

Son zamanlardaki zombi temalı oyun furyası Redwater Hills ile devam ediyor.  Alman oyun firması GameSpree tarafından yayınlanan Redwater Hills, tarayıcı üzerinden oynanabilen savaş ve strateji oyunudur. Oyunda amacınız; sahibi olduğunuz bölgeyi zombilere ve diğer kasaba sahiplerine karşı korumaktır. Aksiyon dolu saldırıların yapıldığı Redwater Hills oyununa siz de ücretsiz kayıt olup, oyunu oynamak için yazımızın sonundaki Redwater Hills Kaydol – Oyna butonuna tıklamanız yeterlidir.

Sponsor Reklam

Redwater Hills Nasıl Oynanır? Oyuna başladığınızda kasaba büyüklüğünde bir bölgeye sahip oluyorsunuz. Strateji tarzı oyunlarda olduğu gibi bu alanı kendi isteğinize göre dizayn edip, gelişmeye çalışıyorsunuz. Bu gelişmeyi hem ekonomik hem de askeri alanda yapıyorsunuz. Çeşitli yapılar kurduğunuz oyunda, seviyenizi arttırdıkça inşa edip bölgenize yerleştirdiğiniz binaların özellikleri de artıyor. Ekonomik seviyeniz arttıkça binaların özelliklerini de yani seviyesini de yükseltebiliyorsunuz. Oyuna başladığınızda sınırlı sayıda asker ile başlıyorsunuz. Daha sonra doğru bir strateji ile kaynak ve para toplayıp ekonomik kaynaklarınızı çoğalttığınızda hem şehrinizi savunmada hem de saldırılarda kullanabileceğiniz asker sayısını arttırıp güçlü bir ordu meydana getirebilirsiniz.

Redwater Hills Yardım? Oyunda doğru ve akıllı bir strateji oluşturmanız oldukça önemli. Hem kaynaklarınızı çoğaltmada hem de savunma ve hücum anında mantıklı ve yerine göre stratejiler belirlemeniz başarılı olmanız için ilk şart. Örneğin saldırı anında rakibinizin zayıf olduğu noktaları belirleyip, ona göre saldırmanız gerekmektedir. Ayrıca saldırıyı diğer kullanıcılarla birlikte aynı hedefe gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için koalisyon sistemine dahil olup, ortaklarınızı belirlemeniz gerekmektedir. Oyunda eşya sistemi de gelişmeniz için önemlidir. Bu özel eşyaları kazanmak için zombilere ya da diğer kullanıcılara ait olan bölgelere saldırmanız gerekiyor. Saldırı gerçekleştirip bu eşyaları kazandığınızda, equipment yani donanım bölümünden bu eşyaları biraraya getirip kullanılabilir hale getirebilirsiniz. Örneğin savaşçıların kullanabilmesi için çelik yelek, bıçak, roket atar meydana getirebilirsiniz.

Sponsor Reklam

Redwater Hills oyununda kullanabileceğiniz kaynaklarda 3 çeşittir. Bu kaynaklar malzeme, yiyecek ve altındır. Malzeme ve yiyecekleri kaynaklar meydana getirip, üretim yapıp meydana getirebilirsiniz. Altın kaynaklarını ise görevleri tamamladıkça kazanabilirsiniz. Ayrıca altın kaynaklarını satın alarak da elde edebilirsiniz. Oyuna başladığınızda elinizdeki kaynakları dengeli kullanarak daha hızlı gelişebilirsiniz. Savaş ve aksiyon dolu bu strateji oyununu geniş içeriğiyle denemenizi tavsiye ederiz.

Redwater Hills Kaydol? Redwater Hills oyununu oynamak için öncelikle aşağıda sizler için verdiğimiz Redwater Hills Kaydol – Oyna butonuna tıklıyoruz. Butona tıkladıktan sonra oyuna kaydolma sayfasına yönlendirilmiş olacaksınız. Açılan bu sayfada, kayıt olmak için gerekli bilgileri girmeniz gerekiyor. Bu sayfadaki “Email, Password (Şifre), Confirm (Şifre tekrar)” boşluklarını doldurduktan sonra “I agree to the terms and conditions” yazısının başında bulunan kutucuğu işaretleyip “Send” butonuna tıkladığınızda oyuna kayıt olma işlemini tamamlamış oluyorsunuz. Ayrıca Redwater Hills Kaydol işlemini Facebook hesabınız üzerinden hızlı bir şekilde de yapabilirsiniz.

Zombilerle ve diğer kullanıcılarla savaştığınız Redwater Hills oyunu Savaş ve Strateji türünde başarılı bir oyun ortaya çıkmış diyebiliriz. Siz de aksiyon ve akıl dolu bu maceraya ortak olmak istiyorsanız aşağıdaki Redwater Hills Kaydol – Oyna butonuna tıklamanız yeterlidir.

Redwater Hills Kaydol-Oyna

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

The Third Age Kaydol – Oyna

Gerçek zamanlı strateji oyunlarını sevenler için R2 Games firmasından oldukça iddialı ve oynaması keyifli bir …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.