Russian Prison Mafia Kaydol – Oyna

Rus hapishane mafyası oyunu ücretsiz bir MMORPG türünde bir oyundur. Yani çoklu oyunculu rol yapma oyunudur. Oyunda kendi karakterinizi yüzünden vücuduna, kıyafetlerinden dövmelerine kadar oluşturabiliyorsunuz. Öyle ki ne kadar korkutucu bir tip olursanız oyunda o kadar iyi bir mafya olursunuz.

Sponsor Reklam

Russian Prison Mafia oyununa başlarken ilk başta karakterinizin özelliklerini oluşturuyorsunuz. Daha sonra hapishaneye nakil olduğunuzda orada bölgeleri ele geçirmek için görevlere başlıyorsunuz. İlk başta görevler kolay ve az enerji istemektedir. İlerledikçe görevler zorlaşmakta ve daha çok enerji istemektedir. Bir bölgeyi tamamen ele geçirmek ve o bölgeden gelir elde etmek için tüm bölümlerini geçmeniz gerekmektedir.

Russian Prison Mafia nasıl oynanır? Günlük görevler, günlük ücretsiz görevler ve genel görevler vardır. “Checkpoint” kısmına tıklayarak genel görevlere ulaşabilirsiniz. Burada sol tarafta bulunan $ işareti “business” yani işlerinizi gösterir ve gelirinizi oluşturur. Burada seviye yükseltmek elde edeceğiniz gelirleri arttırır. Gelirinizin arttıkça daha çok güçlenirsiniz. Oyunda rusk (kızarmış ekmek parçası), ruble (Rus para birimi Ruble), sugar (şeker) ve toilet paper (tuvalet kağıdı) oyun içinde size lazım olacak kaynaklardır. Öyleki blind inker (kör dövmeci) size döve yapmak için 15 tuvalet kağıdı isteyebilir. Hapishanede tuvalet kağıdının önemi büyük.

Sponsor Reklam

Yaş olarak büyüklerin daha çok sevebileceği oyun tıklama ve strateji üzerine kuruludur. 100bin’den fazla oyuncunun oynadığı oyuna kayıt olmak için yapmanız gereken aşağıda bulunan Russian Prison Mafia Kaydol butonuna basmaktır. Oyunla ilgili takıldığınız yerleri bize sormaktan çekinmeyin.

Russian Prison Mafia Kaydol

Russian Prison Mafia Kaydol
Russian Prison Mafia Kaydol
Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

The Third Age Kaydol – Oyna

Gerçek zamanlı strateji oyunlarını sevenler için R2 Games firmasından oldukça iddialı ve oynaması keyifli bir …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.